Puder Summer Snow S15 Shy Denim 3g

Puder Summer Snow Shy Danim Slowianka Nail Trends należy do bardzo atrakcyjnych akcesoriów do zdobienia paznokci. Ma jasny, błękitny kolor. Jest przy tym mocny, neonowy i głęboki. Jak cała linie Summer Snow mieni się dodatkowo niczym drobinki lodu. Idealny do stylizacji na lato. Stylistki paznokci mogą aplikować go na kilka sposobów, w zależności od oczekiwanego efektu. Świetnie wygląda np. dodatkowo nabłyszczony efekt gloss. Puder utwardza się pod lampą do hybryd przez 90 sekund.
14,50 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Wyobraź sobie, że stoisz na brzegu oceanu. Fale, wiatr i niesamowita energia. To właśnie przywołuje na myśl kolor Pudru Summer Snow Shy Denim. Jest to ciemnoniebieski puder do manicure hybrydowego. Intensywnie kobaltowy, neonowy, doskonały na lato. Dodatkowo jego lekko chropowata powierzchnia mieni się niczym płatki śniegu. Stylistki paznokci mogą aplikować go na różne sposoby. Najdelikatniejszy efekt daje soft touch, czyli pojedyncza warstwa proszku nałożona na mokrą hybrydę. Nakłada się ją do momentu, w którym spod proszku nie widać już lakieru. Najlepiej używać takiego, o odcieniu zbliżonym do Summer Snow Shy Denim. Można też nałożyć soft touch podwójnie. Da mocny rezultat, utrzymujący się do 5 tygodni. Wyjątkowo głęboki kolor otrzymuje się po nabłyszczeniu. To nazywamy efektem gloss. Te akcesoria do paznokci hybrydowych pozwolą urozmaicić każdy manicure. Nasz sklep z akcesoriami do paznokci oferuje niezwykle bogaty wybór kolorów pudru Summer Snow.
Poly(ethylmethacrylate), Dibenzoyl Peroxide, Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs, synthetic Mica, Titanium Oxide, Iron Oxide, Silicon Oxide.