Puder Summer Snow S02 Tropical Forest 3g

Puder Summer Snow Tropical Forest Slowianka Trend Nails to prawdziwie rewolucyjny sposób na hybrydowy manicure.
Linia Summer Snow to akcesoria do zdobienia paznokci w postaci chropowatych proszków, nazywanych też pyłkiem 3D. Mają jaskrawe kolory, mocno neonowe, a jednocześnie błyszczą się niczym szron. Można aplikować je na wiele sposobów, ważne jednak, by hybryda była zbliżona kolorem do proszku.
Wersja Tropical Forest odznacza się soczystą, ciepłą zielenią - idealną na lato!
14,50 zł
catalog online paypo
Puder Summer Snow Tropical Forest Slowianka Trend Nails to prawdziwie rewolucyjny sposób na hybrydowy manicure. Linia Summer Snow to akcesoria do zdobienia paznokci, mające postać chropowatych proszków, nazywanych też pyłkiem 3D albo proszkiem brokatowym. Wyróżniają się neonowymi, bardzo wyrazistymi kolorami - idealnymi na lato. Jaskrawość koloru połączona z błyszczącym efektem szronu daje oszałamiające rezultaty. Hybrydowy manicure wygląda jak orzeźwiający owocowy sorbet. Sam puder jest miałki i delikatny, można stosować go bez obaw o to, że będzie się później zaczepiał o ubrania.

Stylistka paznokci może nałożyć go na 3 sposoby: soft effect, strong effect i gloss effect. Pierwszy jest najbardziej delikatny, kolejny bardziej trwały i wyraźny, a trzeci nabłyszczony. Pyłek 3D aplikuje się łatwo, wystarczy posypać nim mokrą hybrydę, aż przestanie być widoczny spód, a następnie utwardzić w lampie przez 90 sekund.
Wersja Tropical Forest to jasna, ciepła zieleń, egzotyczna i soczysta.
Poly(ethylmethacrylate), Dibenzoyl Peroxide, Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs, synthetic Mica, Titanium Oxide, Iron Oxide, Silicon Oxide.