Puder Summer Snow S06 Neon Carrot 3g

Puder Summer Snow Neon Carrot Slowianka Trend Nails to oryginalny produkt do zdobienia manicure. Nazwa tej linii akcesoriów do paznokci idealnie oddaje jej charakter. Jest to drobny proszek zwany też pyłkiem 3D. Wyróżnia się mocnymi, neonowymi kolorami. Dodatkowo jego drobinki błyszczą się jak kryształki lodu. Stylistka paznokci może nakładać produkt na 3 sposoby. Każdy z nich różni się nieco intensywnością, ale wszystkie są obłędne! Kolor Neon Carrot to jasny pomarańcz, wpadający w żółć.
14,50 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Lubisz wyraziste akcesoria do zdobienia paznokci? Puder Summer Snow Slowianka Trend Nails jest więc produktem dla Ciebie! Pozwala stworzyć bajeczny hybrydowy manicure, idealny na lato. Wszystkie pudry, zwane też pyłkami 3D albo proszkami brokatowymi, mają piękne, neonowe kolory. Każdy z nich jest intensywny i wyrazisty. Dodatkowo pudrowe drobinki mienią się pod światło, dając efekt szronu - stąd nazwa całej linii.
Nazwa wersji Neon Carrot też mówi sama za siebie. To intensywnie pomarańczowy kolor, jasny, wpadający w żółć. Bardzo ładnie wygląda na pojedynczych paznokciach w otoczeniu hybrydy. Stylistka paznokci może nałożyć go na trzy sposoby, które będą się różniły intensywnością efektu. Sotf effect to jedna warstwa zaaplikowana na mokrą hybrydę. Strong effect to podwójnie wykonany soft. Z kolei gloss wykończony jest nabłyszczaczem. To wersja najbardziej wyrazista, o mocnym nasyceniu koloru. Proszek utwardza się pod lampą przez 90 sekund. Akcesoria do manicure takie jak Summer Snow to idealny wybór na lato!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl