Puder Summer Snow S14 Indian Ocean 3g

Puder Summer Snow Indian Ocean Slowianka Nail Trends przywodzi na myśl wzburzone fale oceanu. Posiada głęboki ciemnoniebieski kolor, lekko wpadający w fiolet. Idealny do stylizacji na lato. Linia Summer Snow to produkty do paznokci mające postać chropowatych pyłków. Nazywane są też pyłkami 3D albo pyłkami brokatowymi. Wszystkie mają wyraziste neonowe kolory, a pod światło błyszczą się niczym kryształki lodu - temu zawdzięczają swoją nazwę. Puder Summer Snow jest łatwy w aplikacji i świetnie wygląda w połączeniu z innymi neonowymi produktami.
14,50 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Wyobraź sobie, że stoisz na brzegu oceanu. Fale, wiatr i niesamowita energia. To właśnie przywołuje na myśl kolor Pudru Summer Snow Indian Ocean. Jest to ciemnoniebieski puder do manicure hybrydowego. Intensywnie kobaltowy, neonowy, doskonały na lato. Dodatkowo jego lekko chropowata powierzchnia mieni się niczym płatki śniegu. Stylistki paznokci mogą aplikować go na różne sposoby. Najdelikatniejszy efekt daje soft touch, czyli pojedyncza warstwa proszku nałożona na mokrą hybrydę. Nakłada się ją do momentu, w którym spod proszku nie widać już lakieru. Najlepiej używać takiego, o odcieniu zbliżonym do Summer Snow. Można też nałożyć soft touch podwójnie. Da mocny rezultat, utrzymujący się do 5 tygodni. Wyjątkowo głęboki kolor otrzymuje się po nabłyszczeniu. To nazywamy efektem gloss. Te akcesoria do paznokci hybrydowych pozwolą urozmaicić każdy manicure.
Nasz sklep z akcesoriami do paznokci oferuje niezwykle bogaty wybór kolorów pudru Summer Snow.
Poly(ethylmethacrylate), Dibenzoyl Peroxide, Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs, synthetic Mica, Titanium Oxide, Iron Oxide, Silicon Oxide.