Puder Summer Snow S07 Tango Mango 3g

Puder Summer Snow Tango Mango Slowianka Trend Nails to prosty w użyciu produkt do zdobienia manicure. Nazwa tej linii akcesoriów do paznokci idealnie określa to, co ją wyróżnia. Summer Snow to drobny proszek, zwany przez stylistki paznokci także pyłkiem 3D. Ma mocny, neonowy kolor. Jego drobinki błyszczą się w sposób przypominający skrzenie się śniegu albo szronu. Kolor Tango Mango jest głęboko pomarańczowy, wpadający w koral i czerwień. Świetnie wygląda aplikowany na pojedyncze paznokcie.
14,50 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Puder Summer Snow Tango Mango Slowianka Trend Nails to rewolucyjny sposób na hybrydowy manicure. Cała linia Summer Snow to akcesoria do zdobienia paznokci, mające postać chropowatych proszków. Niektóre stylistki paznokci nazywają je też też pyłkiem 3D albo proszkiem brokatowym. Nakłada się go na mokrą hybrydę na 3 sposoby. Można zrobić to na nieutwardzony lakier, można nałożyć podwójnie lub uzyskać gloss effect. Powstaje on po nabłyszczeniu produktu. Jest wtedy wyjątkowo wyrazisty. Wszystkie pudry Summer Snow mają neonowe kolory. Efekt “snow” dają z kolei drobinki pudru. Mienią się tak jak szron. Przypominają nieco lody owocowe.
Wersja Tango Mango to mocny pomarańczowy kolor, lekko wpadający w odcień koralowy i czerwony. W naszym sklepie z akcesoriami do paznokci znajdziesz też wersję jaśniejszą, bardziej żółtą. Wszystkie jednak doskonale sprawdzą się na lato i będą fantastyczną ozdobą hybrydowego manicure.
Poly(ethylmethacrylate), Dibenzoyl Peroxide, Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs, synthetic Mica, Titanium Oxide, Iron Oxide, Silicon Oxide.