Puder Summer Snow S08 Chilli Red 3g

Puder Summer Snow Chilli Red Slowianka Trend Nails to genialny produkt do zdobienia hybrydowego manicure. Linia Summer Snow to akcesoria do paznokci w postaci chropowatych pyłków, nazywanych też pyłkami 3D czy brokatowymi pyłkami. Posiadają wyraziste neonowe kolory, a pod światło błyszczą się niczym kryształki lodu. Stąd właśnie ich nazwa. Odcień Chilli Red to mocny, ciemny koral, ciepły, wpadający w pomarańcz. Łatwy w aplikacji, do utwardzenia pod lampą.
14,50 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Pyłek 3D, proszek brokatowy, puder do hybryd - Puder Summer Snow Chilli Red Slowianka Nail Trends ma wiele nazw w salonach manicure. Jest to jeden z akcesoriów do zdobienia hybryd, który szybko pozwala uzyskać oryginalne i ciekawe ozdoby. Ma postać chropowatego proszku, który daje na paznokciach rezultat szronu. W połączeniu z soczyście mocnymi, neonowymi kolorami, przypominają powierzchnię sorbetów owocowych.
Summer Snow można aplikować na 3 sposoby. Aby uzyskać efekt soft touch, stylistka paznokci posypuje hybrydę 1 warstwą produktu. Płytka paznokcia staje się lekko chropowata, ale nie zaczepia się o nic, jest prawie gładka. Aby uzyskać mocniejszy rezultat, należy tę czynność powtórzyć dwa razy. Można także otrzymać efekt gloss. Wystarczy nabłyszczyć powierzchnię. Wtedy kolor staje się wyjątkowo głęboki. Wariant kolorystyczny Chilli Red to ciemny, ale ciepły koralowy odcień, mocny i intensywny, wpadający w pomarańcz. Jaskrawy. Świetnie wygląda na kilku paznokciach, w otoczeniu innych neonów.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl