Pigment White 3,5g

Szukasz inspiracji do stworzenia oryginalnej stylizacji hybrydowej, która idealnie wpisze się w obowiązujące trendy w sztuce zdobienia paznokci? Nic prostszego! Sięgnij po pigment White 3,5 g. Produkt możesz wykorzystać w wielu modnych stylizacjach. Jego nowoczesna konsystencja to połączenie pasty i żelu, co skraca czas wykonywania zdobień i sprawia, że prezentują się one bardzo efektownie.
Elastyczny pigment White 3,5 g możesz połączyć między innymi z White Paste, uzyskując wiele różnych odcieni koloru bazowego. To prosty sposób, by wykonać modną stylizację paznokci bez najmniejszego trudu!
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Piękne paznokcie nie muszą być ozdobione wyłącznie hybrydą. Możesz sięgnąć po nowoczesne kosmetyki do dekoracji, dzięki którym osiągniesz efekt WOW! Jednym z nich jest pigment White 3,5 g.
To innowacyjny produkt stworzony z myślą o wymagających klientkach. Kosmetyk może być zastosowany do manicure żelowego i hybrydowego, wykonanego przy pomocy emalii w dowolnie wybranym kolorze. Produkt możesz połączyć między innymi z White Paste, uzyskując kilka odcieni koloru bazowego.

Kosmetyk jest mixem pasty i żelu. Jego aplikacja jest dziecinnie prosta i sprawdzi się we wszystkich stylizacjach – piórkowaniu, cieniowaniu, metodzie cienkich linii, One Stroke, a także Zhostovo. Pigment White 3,5 g nie wysycha w lampie. Produkt ten znacznie skraca czas wykonywania zdobień, ponieważ odpowiednia konsystencja umożliwia tworzenie dowolnie wybranych wzorów na płytce paznokciowej, bez potrzeby kilkukrotnego nanoszenia pigmentu.
Czy można chcieć czegoś więcej? Odpowiedź należy do Ciebie!
C177266,Tyrimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, aliphatic Urethane Acrylate, Aliphatic Urethane Diacrylate Dimethyl Silylate, Tthylphenyl (2, 4, 6-trimethylbenzoyl) phosphinate,Isopropylidenediphenyl, Bisocyhydroxypropyl Methacrylate, Ethylhexylacrylate, P-Hydroxyanisole, Modiced Polysiloxane, Hydroquinone