Pigment Red 3,5g

Spektakularna stylizacja paznokci z wykorzystaniem energetycznej czerwieni? Nic prostszego! Sięgnij po czerwony pigment Red 3,5 g i przekonaj się, że to doskonały kosmetyk przeznaczony do efektownego zdobienia płytki paznokciowej.
Jego nowoczesna konsystencja pasty-żelu umożliwia tworzenie dowolnie wybranych dekoracji. Jesteś zakochana w piórkowaniu, metodzie cienkich linii, One Stroke lub cieniowaniu? Nic prostszego! Z pigmentem Red 3,5 g stworzysz wyjątkowe zdobienia, bez zbędnego wysiłku. To produkt godny polecenia dla wymagających klientek poszukujących nowości!
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Myślisz o nowoczesnym, nieco drapieżnym manicure ze zdobieniem? Odważ się na odrobinę szaleństwa i wybierz mocny odcień czerwieni, który będzie elektryzował otoczenie. Odkryj możliwości, jakie daje pigment Red 3,5 g. Przekonaj się sama, że warto sięgnąć po ten kosmetyk.
Jeśli jesteś fanką cieniowania, piórkowania, metody cienkiej linii, One Stroke lub Zhostovo, to pigment Red 3,5 g jest do tego celu stworzony.

To kosmetyk o nowoczesnej konsystencji, będącej połączeniem pasty i żelu. Umożliwia tworzenie bardzo precyzyjnych zdobień, bez najmniejszego wysiłku i czasochłonnego manewrowania pędzelkiem po płytce paznokcia. Intensywny, połyskujący kolor energetycznej czerwieni możesz połączyć z wieloma trwałymi emaliami hybrydowymi, tworząc cudowne efekty stylizacji.
Nie musisz martwić się o to, że Twoje zdobienia będą mało wyraźne. Pigment Red 3,5 g umożliwia wykonanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów, bez potrzeby wielokrotnego nanoszenia produktu na płytkę paznokcia. Czy można chcieć czegoś więcej? Odpowiedź należy do Ciebie!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl