Pigment Yellow 3,5g

Piórkowanie w odcieniu pomarańczy, a może One Stroke wykonany w najmodniejszej kolorystyce, przypominającej wakacyjne wojaże i plaże skąpane w słońcu? Taki efekt zapewni Ci żółty pigment Yellow 3,5 g.
Produkt wyróżnia się innowacyjną formułą. Konsystencja pasty połączonej z żelem ułatwia pracę nie tylko profesjonalnym stylistkom paznokci, ale i osobom wykonującym domowy manicure hybrydowy. Zaletą pigmentu Yellow 3,5 g jest fakt, iż nie musisz tracić czasu na kilkakrotne malowanie pojedynczego wzoru.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Energetyczny manicure hybrydowy, który przywodzi na myśl słoneczną aurę, jaka panuje w okresie wiosny i lata? Nic prostszego! Wykorzystaj pigment Yellow 3,5 g i przekonaj się, że to produkt stworzony dla kobiet takich jak Ty! Kosmetyk zaskoczy Cię łatwością aplikacji i możliwościami wykorzystania do wielu zdobień, idealnie wpisujących się w aktualne trendy stylizacyjne.
Potrzebujesz odpowiedniego produktu do cieniowania, piórkowania, metody cienkich linii czy Zhostovo? Mamy coś dla Ciebie! Pigment Yellow 3,5 g jest produktem, dzięki któremu Twoje zdobienia będą prezentować się efektownie, modnie i niezwykle estetycznie. Kosmetyk ma konsystencję będącą połączeniem pasty i żelu. Ta Innowacyjna formuła pozwoli Ci na efektywną pracę, bez względu na poziom umiejętności, jaki aktualnie prezentujesz. To kosmetyk w intensywnym, żółtym odcieniu, przywodzący na myśl kołyszące się na wietrze słoneczniki.

Wykorzystaj pigment Yellow 3,5 g do swojej nowoczesnej stylizacji żelowej i hybrydowej. Gwarantujemy, że produkt ten z pewnością trafi do Twojej stałej kolekcji dekorów!
C177266,Tyrimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, aliphatic Urethane Acrylate, Aliphatic Urethane Diacrylate Dimethyl Silylate, Tthylphenyl (2, 4, 6-trimethylbenzoyl) phosphinate,Isopropylidenediphenyl, Bisocyhydroxypropyl Methacrylate, Ethylhexylacrylate, P-Hydroxyanisole, Modiced Polysiloxane, Hydroquinone