Pigment Black 3,5g

Modne wzorki na paznokciach przypominające szachownicę, a może spektakularna stylizacja paznokci utrzymana w biało-czarnej kolorystyce? Ten efekt zapewni Ci czarny pigment Black 3,5 g.
To produkt, który możesz wykorzystać do manicure żelowego i hybrydowego. Kosmetyk ułatwia wykonywanie zdobień nawet osobom początkującym, które jeszcze nie posiadają doświadczenia w tworzeniu oryginalnych dekoracji na płytce paznokcia. Pigment posiada innowacyjną konsystencję, która jest połączeniem pasty i żelu.
Produkt nie wysycha w lampie, ponieważ nie jest zaliczany do kosmetyków żelowych. Wygodne w użyciu opakowanie ułatwia wykonanie efektownych stylizacji.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Efektownie wyglądająca stylizacja paznokci może podkreślić codzienny look lub też stać się przysłowiową kropką nad „i” przy komponowaniu kreacji oraz dodatków na większe wyjścia, czy ważne uroczystości i imprezy.
Wspaniałe rezultaty zdobienia można osiągnąć przy pomocy starannie dobranych kosmetyków o innowacyjnej formule. Jednym z nich jest pigment Black 3,5 g. To produkt wydajny w użyciu o konsystencji będącej połączeniem pasty i żelu. Dzięki temu wykonane zdobienie płytki paznokciowej utrzymuje się na niej przez wiele tygodni i wygląda olśniewająco, bez względu na upływ czasu.

Pigment Black 3,5 g można łączyć z White Paste, uzyskując kilka tonów bazowego koloru. Intensywny odcień czerni, którym wyróżnia się pigment Black 3,5 g umożliwia wykonanie efektownych, nietuzinkowych zdobień paznokci, pokrytych wybraną emalią hybrydową. To produkt, dzięki któremu można wykonać eleganckie piórkowanie, modne cieniowanie, cienkie linie, stylizację One Stroke lub Zhostovo. Pigment Black 3,5 g nie spływa z płytki paznokcia i nie wysycha w lampie. Wypróbuj sama!
C177266,Tyrimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, aliphatic Urethane Acrylate, Aliphatic Urethane Diacrylate Dimethyl Silylate, Tthylphenyl (2, 4, 6-trimethylbenzoyl) phosphinate,Isopropylidenediphenyl, Bisocyhydroxypropyl Methacrylate, Ethylhexylacrylate, P-Hydroxyanisole, Modiced Polysiloxane, Hydroquinone