Pigment Black 3,5g

Modne wzorki na paznokciach przypominające szachownicę, a może spektakularna stylizacja paznokci utrzymana w biało-czarnej kolorystyce? Ten efekt zapewni Ci czarny pigment Black 3,5 g.
To produkt, który możesz wykorzystać do manicure żelowego i hybrydowego. Kosmetyk ułatwia wykonywanie zdobień nawet osobom początkującym, które jeszcze nie posiadają doświadczenia w tworzeniu oryginalnych dekoracji na płytce paznokcia. Pigment posiada innowacyjną konsystencję, która jest połączeniem pasty i żelu.
Produkt nie wysycha w lampie, ponieważ nie jest zaliczany do kosmetyków żelowych. Wygodne w użyciu opakowanie ułatwia wykonanie efektownych stylizacji.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Efektownie wyglądająca stylizacja paznokci może podkreślić codzienny look lub też stać się przysłowiową kropką nad „i” przy komponowaniu kreacji oraz dodatków na większe wyjścia, czy ważne uroczystości i imprezy.
Wspaniałe rezultaty zdobienia można osiągnąć przy pomocy starannie dobranych kosmetyków o innowacyjnej formule. Jednym z nich jest pigment Black 3,5 g. To produkt wydajny w użyciu o konsystencji będącej połączeniem pasty i żelu. Dzięki temu wykonane zdobienie płytki paznokciowej utrzymuje się na niej przez wiele tygodni i wygląda olśniewająco, bez względu na upływ czasu.

Pigment Black 3,5 g można łączyć z White Paste, uzyskując kilka tonów bazowego koloru. Intensywny odcień czerni, którym wyróżnia się pigment Black 3,5 g umożliwia wykonanie efektownych, nietuzinkowych zdobień paznokci, pokrytych wybraną emalią hybrydową. To produkt, dzięki któremu można wykonać eleganckie piórkowanie, modne cieniowanie, cienkie linie, stylizację One Stroke lub Zhostovo. Pigment Black 3,5 g nie spływa z płytki paznokcia i nie wysycha w lampie. Wypróbuj sama!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl