Pigment Green 3,5g

Przenieś się na zieloną łąkę i poczuj piękno otaczającej Cię przyrody. W ten klimat doskonale wpisuje się zielony pigment Green 3,5 g. Jego nowoczesna formuła ułatwia pracę i wykonywanie, nawet bardzo skomplikowanych stylizacji.
Lubisz cieniowanie, sprawdzasz się w piórkowaniu, a może chcesz wypróbować metodę cienkich linii? Nic prostszego! Sięgnij po pigment Green 3,5 g i stwórz na swojej płytce paznokciowej oryginalne zdobienia, którymi pozytywnie wyróżnisz się z tłumu. Kosmetyk możesz mieszać z pastami, uzyskując wiele odcieni bazowego koloru. Czy można chcieć czegoś więcej? Odpowiedź należy do Ciebie!
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Bądź kreatorką stylu i twórz niebanalne zdobienia paznokci w zaciszu domu lub w gabinecie stylizacji! Zaskocz swoje klientki lub najbliższe Ci osoby oryginalnym manicure hybrydowym. W tym celu możesz wykorzystać pigment Green 3,5 g.
Kosmetyk posiada unikalny odcień, przywodzący na myśl intensywną, zgaszoną zieleń. W połączeniu z trwałą emalią hybrydową tworzy na płytce paznokciowej spektakularne dekoracje, którymi olśnisz każdą osobę.

Pigment Green 3,5 g to produkt o odpowiednio dobranej konsystencji, będącej połączeniem pasty i żelu. Kosmetyk możesz bez trudu połączyć między innymi z White Paste, uzyskując efektowne odcienie i przejścia kolorystyczne. Rozwiń swój potencjał twórczy i wykorzystaj pigment Green 3,5 g w wykreowanych przez siebie stylizacjach. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się manicure hybrydowym, który przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele tygodni.
Pigment Green 3,5 g możesz wykorzystać do cieniowania, piórkowania lub One Stroke. Jedynym co Cię ogranicza, to Twoja fantazja!
C177266,Tyrimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, aliphatic Urethane Acrylate, Aliphatic Urethane Diacrylate Dimethyl Silylate, Tthylphenyl (2, 4, 6-trimethylbenzoyl) phosphinate,Isopropylidenediphenyl, Bisocyhydroxypropyl Methacrylate, Ethylhexylacrylate, P-Hydroxyanisole, Modiced Polysiloxane, Hydroquinone