Pigment Violet 3,5g

Najpiękniejsze stylizacje paznokci to te, które posiadają efektownie wyglądające zdobienia. Możesz je wykonać stosując pigment Violet 3,5 g. To kosmetyk innowacyjny w swojej formule, który ułatwia pracę i skraca czas jej wykonania. Nowoczesna konsystencja pasty-żelu umożliwia wykonanie na płytce paznokciowej metody One Stroke, Zhostovo, cienkich linii, piórkowania lub cieniowania.
Lubisz zaskakiwać swoim manicure hybrydowym? Od teraz będziesz osiągać ten efekt za każdym razem stosując pigment Violet 3,5 g. To kosmetyk godny polecenia dla profesjonalnych stylistek i adeptek sztuki zdobienia dłoni.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Zaszalej ze zdobieniami i wykorzystaj pigment Violet 3,5 g, aby stworzyć spektakularne dekoracje swojej płytki paznokciowej. Kosmetyk jest niezwykle łatwy do aplikacji. Dzięki konsystencji pasty-żelu możesz uzyskać pożądane rezultaty, bez najmniejszego wysiłku.
Chcesz osiągnąć efektowne piórkowanie, wprowadzić do swojego codziennego manicure hybrydowego metodę cienkich linii, a może zależy Ci na niesamowitym cieniowaniu? Nic prostszego! Sięgnij po produkt w nasyconym kolorze fioletu, pigment Violet 3,5 g.

Kosmetyk zaskoczy Cię wieloma zaletami. Jego formuła ułatwia wykonywanie, nawet bardzo precyzyjnych zdobień. Nie musisz posiadać specjalnych umiejętności, aby pracować przy pomocy tego kosmetyku. Pigment Violet 3,5 g to produkt godny polecenia zarówno specjalistkom, doświadczonym stylistkom paznokci, jak i adeptkom, które stawiają pierwsze kroki w tej niezwykłej sztuce zdobienia dłoni.
Przekonaj się, że pigment Violet 3,5 g to kosmetyk godny zainteresowania, który doskonale sprawdzi się w codziennej stylizacji paznokci!