Pigment Blue 3,5g

Zdobienia w kolorze niebieskim? Nic prostszego! Sięgnij po nowoczesny produkt o konsystencji pasty-żelu. To kosmetyk, który możesz wykorzystać do stworzenia efektownej stylizacji. Pigment Blue 3,5 g możesz mieszać z pastą, otrzymując efektowne wersje kolorystyczne.
To produkt, który umożliwi Ci wykonanie eleganckiego piórkowania, cieniowania, a także uzyskanie bardzo cienkich linii. Pigment Blue 3,5 g jest dostępny w wygodnym w użyciu opakowaniu. Produkt, już po pierwszym zastosowaniu, zapragniesz włączyć do swojej kolekcji zdobień przeznaczonych do trwałej stylizacji paznokci.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Oryginalnie prezentujące się zdobienia na płytce paznokci sprawiają, że manicure hybrydowy nabiera zupełnie nowego wyrazu i może być uzupełnieniem codziennego lub wieczorowego looku. Uzyskanie perfekcyjnej dekoracji wymaga zastosowania odpowiednio dobranych produktów. Jednym z nich jest pigment Blue 3,5 g.
To kosmetyk o innowacyjnej formule i konsystencji pasty-żelu. Produkt można bez problemu wykorzystać do tworzenia dowolnie wybranych zdobień, które wpisują się w aktualne trendy w stylizacji hybrydowej i żelowej. Jeśli jesteś fanką piórkowania lub też potrzebujesz kosmetyku do wykonania bardzo cienkich, precyzyjnych linii, to pigment Blue 3,5 g jest do tego celu stworzony!

To kosmetyk w intensywnym, niebieskim kolorze, który świetnie łączy się zarówno z pastelowymi, jak i nasyconymi lakierami hybrydowymi, tworząc nietuzinkowe zdobienia, którymi urzekniesz każdego. Pigment Blue 3,5 g to produkt, który można stosować w wielu stylizacjach.
Chcesz zaskoczyć swoje klientki? Wykorzystaj go do metody Zhostovo lub One Stroke. Efekt WOW gwarantowany!
C177266,Tyrimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, aliphatic Urethane Acrylate, Aliphatic Urethane Diacrylate Dimethyl Silylate, Tthylphenyl (2, 4, 6-trimethylbenzoyl) phosphinate,Isopropylidenediphenyl, Bisocyhydroxypropyl Methacrylate, Ethylhexylacrylate, P-Hydroxyanisole, Modiced Polysiloxane, Hydroquinone