Pigment Blue 3,5g

Zdobienia w kolorze niebieskim? Nic prostszego! Sięgnij po nowoczesny produkt o konsystencji pasty-żelu. To kosmetyk, który możesz wykorzystać do stworzenia efektownej stylizacji. Pigment Blue 3,5 g możesz mieszać z pastą, otrzymując efektowne wersje kolorystyczne.
To produkt, który umożliwi Ci wykonanie eleganckiego piórkowania, cieniowania, a także uzyskanie bardzo cienkich linii. Pigment Blue 3,5 g jest dostępny w wygodnym w użyciu opakowaniu. Produkt, już po pierwszym zastosowaniu, zapragniesz włączyć do swojej kolekcji zdobień przeznaczonych do trwałej stylizacji paznokci.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Oryginalnie prezentujące się zdobienia na płytce paznokci sprawiają, że manicure hybrydowy nabiera zupełnie nowego wyrazu i może być uzupełnieniem codziennego lub wieczorowego looku. Uzyskanie perfekcyjnej dekoracji wymaga zastosowania odpowiednio dobranych produktów. Jednym z nich jest pigment Blue 3,5 g.
To kosmetyk o innowacyjnej formule i konsystencji pasty-żelu. Produkt można bez problemu wykorzystać do tworzenia dowolnie wybranych zdobień, które wpisują się w aktualne trendy w stylizacji hybrydowej i żelowej. Jeśli jesteś fanką piórkowania lub też potrzebujesz kosmetyku do wykonania bardzo cienkich, precyzyjnych linii, to pigment Blue 3,5 g jest do tego celu stworzony!

To kosmetyk w intensywnym, niebieskim kolorze, który świetnie łączy się zarówno z pastelowymi, jak i nasyconymi lakierami hybrydowymi, tworząc nietuzinkowe zdobienia, którymi urzekniesz każdego. Pigment Blue 3,5 g to produkt, który można stosować w wielu stylizacjach.
Chcesz zaskoczyć swoje klientki? Wykorzystaj go do metody Zhostovo lub One Stroke. Efekt WOW gwarantowany!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl