Lakier hybrydowy 253 Mon Cheri 8g

Kiedy Francuz chce zwrócić się do swojej kobiety najczulej mówi „ma chérie”, a kiedy Stylista paznokci chce uszczęśliwić swoją Klientkę proponuje kolor MON CHERI od Slowianki. Nie od dziś wiadomo, że czerwień jest kolorem najczęściej wybieranym przez wielbicielki manicure. Tym razem pragniemy zaproponować Wam go w wersji tajemniczej, mrocznej i szalenie kuszącej. Kolor MON CHERI z kolekcji Marrons to jej najbardziej seksowne i zmysłowe oblicze.
Manicure hybrydowy z użyciem naszego lakieru to gwarancja trwałości i perfekcyjnego koloru na wiele dni, a nawet tygodni.
37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Bardzo ciemna baza została przez nas wzbogacona o czerwone, lśniące mikrodrobiny, które nadają jej rubinowego, trójwymiarowego blasku. MON CHERI to odcień nieco nieśmiały w ciągu dnia, za to w sztucznym oświetleniu pokazuje swoje dzikie i ekstrawertyczne wcielenie. Rubinowo-wiśniowa eksplozja blasku, skąpana w ciemnej podstawie jest gwarancją sukcesu tego lakieru hybrydowego. Dzięki temu, że w odcieniu MON CHERI zatopiliśmy niezliczoną ilość błyszczącego mikropyłu, gwarantujemy, że na paznokciu zobaczycie gładką taflę, bez żadnych nierówności. Wygodny, zaokrąglony aplikator pomaga w szybkiej i efektywnej pracy, a najwyższy stopień napigmentowania gwarantuje mocne krycie już przy pierwszej warstwie.
Nie możesz się już doczekać, żeby nałożyć go na paznokcie? Uważaj, efekt może być zaskakujący…!
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.