Lakier hybrydowy 329 Romantic Cousin 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends, uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Drugi kolor brokatowy z kolekcji Heritage nazywa się Romantic Cousin. To pięknie migoczące srebrne drobinki, których tłem jest niezwykle klasyczne i eleganckie bordo. Dodatek lśniącego brokatu sprawia, że produkt olśniewa blaskiem szlachetnych kamieni.
Romantic Cousin imituje wygląd rubinu, który nazywany jest ,,królem klejnotów”. Podobieństwo do tego kamienia powoduje, że produkt staje się niezwykle dostojny, wytworny, wręcz monarszy. Kolor bordowy uosabia prestiż, władzę, luksus, panowanie. Rubin natomiast symbolizuje pożądanie i płomienną miłość. Dosłownie Romantic Cousin, znaczy romantyczna kuzynka. Przez resztę krewnych uważana za lekko bujającą w obłokach, romantyczną duszę, która nie wychodzi na pierwszy plan. Może jej głęboko skrywaną tajemnicą przed rodziną, jest płomienne uczucie do kogoś niegodnego jej stanu, pozycji? Może chciałaby porzucić dotychczasowe życie z jego etykietami i odjechać w nieznane? Przyglądając się głębi koloru Romantic Cousin, na myśl będą przychodzić same romantyczne historie.
Ten kolor hybrydowy dedykowany jest eleganckim kobietom, które uwielbiają wszystko co stylowe, klasyczne, szykowne, ponadczasowe, a zarazem nie przeraża ich splendor i przepych. W tym odcieniu dobrze będą czuły się kobiety, które znają swoją wartość. Romantic Cousin można śmiało połączyć z innymi lakierami hybrydowymi z kolekcji Heritage, mimo swojego wyrazistego charakteru. Na codzień sprawdzi się najlepiej jako dodatek (np. na jednym paznokciu), do bardzo stonowanego koloru (np. Strict Grandfather). Wieczorową porą najpiękniej będzie prezentował sam, bez żadnego uzupełnienia.
Błyszczące lakiery hybrydowe z kolekcji Heritage cechują się stabilną, kremową konsystencją. Pierwsza warstwa produktu zapewnia już satysfakcjonujące krycie. Producenci zalecają jednak nałożenie drugiej, ponieważ cała stylizacja nabiera wtedy głębi. Przy aplikacji lakiery nie mają problemu z poziomowaniem. Pigmenty w tych produktach są głębokie, bogate, intensywne. Pierwsze skrzypce w kolekcji Heritage gra pyłek brokatowy, który nadaje lśniący, intrygujący look paznokciom. Każda cząsteczka pyłku jest opracowywana sposobem ,,granitowym”. Tak samo postępuje się przy szlifowaniu kamieni szlachetnych. Taka metoda pozwala na maksymalne wydobycie z nich ich naturalnego blasku. Dzięki temu na paznokciach możemy obserwować tzw. efekt ,,move sparkle” (ruszające się drobinki brokatu). Klient na wrażenie, że pyłek migocze, raz mocniej, raz słabiej, w zależności od oświetlenia. Drobinki błyszczą się na srebrno – biały, bądź srebrny kolor. Brokatowe lakiery hybrydowe z kolekcji Heritage, dobrze prezentują się w macie i w połysku. Głębię ich piękna wydobywa jednak połysk, zwłaszcza w świetle sztucznym i dziennym. Cząsteczki brokatu są średnio duże i miałkie. Nie powodują powstawania wypukłości na paznokciach, a przy tym ilość pyłku jest znacząca. Większe drobinki trzymają strukturę produktów, dzięki temu lakiery nie wylewają się na skórki. Utwardzamy każdą nałożoną warstwę przez 30 sekund.
Kolekcja Heritage zawiera w sobie pięć błyszczących kolorów i pięć odcieni satynowych.
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl