Lakier hybrydowy 344 Sun 8g

Lakier hybrydowy Sun odznacza się kremową konsystencją i świetnym poziomowaniem (dzięki temu, przy aplikacji nie rozlewa się na boki). Nadaje stylizacjom tzw. efekt flash. Błyszczy się na inny sposób, w zależności od źródła światła. Swój maksymalny blask uzyskuje jednak w świetle dziennym. Silne krycie zapewniają nie tylko pigmenty koloru, ale również mnogość brokatowych drobinek. Pojedyncza warstwa lakieru powinna być utwardzana w lampie LED, przez 30 sekund.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Międzygwiezdna kolekcja Interstellar to ,,nieziemska” paleta dziesięciu kolorów hybrydowych firmy Slowianka Nails Trends. Główną ideą przy powstawaniu tej kolekcji była magia i czar kosmosu. Składa się ona z pięciu satynowych kolorów i pięciu – brokatowych. Nazwy tych pierwszych zainspirowane są prawdziwymi, lub filmowymi postaciami związanymi z Wszechświatem. Odcienie brokatowe swoje nazwy otrzymały na cześć elementów Układu Słonecznego.
Poznaj z kolekcją Interstellar nieodkryty i tajemniczy kosmos! Będąc na ziemi, odkryj z nami odległy wszechświat.
Lakier hybrydowy o numerze 344 Sun stworzony został aby przypominać gwiazdę słońce i imitował jej blask. To zgaszony, ciemniejszy odcień złota, powleczony mocno błyszczącymi drobinkami. Pozostaje w palecie tonacji ciepłej, chociaż będzie pięknie współgrał również z zimnymi kolorami. Urzeka bogactwem, wytwornością, gracją, ciepłem, siłą. Czyż nie takie właśnie jest Słońce? Daje życie całej planecie, ale na własnych warunkach. Ten lakier hybrydowy przypadnie do gustu miłośniczkom mocnego błysku, klasyki, złota. Sprawdzi się w stylizacjach wieczorowych, jak i dziennych (np. wakacyjnych).
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl