Lakier hybrydowy 346 Mars 8g

Lakier hybrydowy Mars posiada niezwykle kremową konsystencję i dobrze poziomuje się na płytce, nie rozlewając się na boki. Możemy przy jego udziale uzyskać tzw. efekt flash (inny rodzaj błyszczenia, w zależności od źródła światła). Natomiast najpiękniej efekt flash wygląda w świetle dziennym. Za mocną pigmentację odpowiada m.in. silna koncentracja brokatowych drobinek. Przez 30 sekund, w lampie LED, należy utwardzać każdą warstwę.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Dziesięć lakierów hybrydowych z kolejnej kolekcji Slowianka Nails Trends, o ,,nieziemskich” odcieniach to międzygwiezdna kolekcja Interstellar. Pięć kolorów cechuje się satynowym wykończeniem, kolejne pięć – brokatowym. Wszechświat stał się główną inspiracją dla technologów, podczas powstawania tych preparatów. Lakiery satynowe posiadają nazwy od filmowych lub prawdziwych postaci związanych z kosmosem, brokatowe - od elementów Układu Słonecznego.
Daj się ponieść w tajemniczy i nieodgadniony kosmos razem z kolekcją Interstellar! Będąc na ziemi, odkryj z nami odległy wszechświat.
Lakier hybrydowy o numerze 346, swoją nazwę zawdzięcza inspiracji najbardziej ,,męską” planetą pośród Układu Słonecznego – Marsowi. To zgaszony, głęboki, rdzawy kolor, powstały z połączenia czerwonego i pomarańczowego. Właśnie taki odcień ma skalista, powierzchnia z kraterami na Marsie. Jego tonacja jest ciepła. Urzeka stanowczością, charakterem, niebanalnością. Na ten lakier hybrydowy zdecydują się klientki, które lubią błysk, ale w innym, ciekawszym wydaniu.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.