Lakier hybrydowy 171 8g

Lakier hybrydowy o numerze 171, to propozycja dla klientek, które lubią przełamać manicure dekoracyjnymi dodatkami. To lakier, który tworzy srebrną taflę, zbudowaną z ułożonego jeden koło drugiego, miałkiego, srebrnego brokatu. Będzie pasował do każdej karnacji, chociaż lepiej odnajdzie się u pań, które mają chłodniejszy odcień skóry.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Dobre poziomowanie, nietworzenie smug, skuteczne wyrównywanie się lakieru na płytce i brak zalewania skórek, to jedne z najważniejszych cech opisywanego preparatu hybrydowego. Związane są ze średnią wiskozowatością i kremową, stosunkowo gęstą konsystencją lakieru. Poziom napigmentowania wahający się między 90%, a 99%, skutkuje komfortowym kryciem już pierwszej warstwy. Z reguły styliści nakładają dwie, aby w każdym miejscu płytki preparat sprawnie się wyrównał. Po wyjęciu dłoni z lampy powstaje nieduża dyspersja, której nie ma potrzeby przemywać, chcąc wykonać różne zdobienia. Przyklejanie elementów ozdobnych na dyspersję jest ułatwione, ponieważ sama ona charakteryzuje się dobrą kleistością.

PRODUKTY KOMPLEMENTARNE

preparaty akrylowe (pamiętać, aby przed nałożeniem hybrydy na akryl, zaaplikować cienką warstwę Base Gel. Dzięki temu kolor nie będzie się przecierał na wolnym brzegu paznokcia);

acrygele, żele, bazy hybrydowe, wszystkie topy.

1. Najpierw dokładnie oczyszczamy, matowimy, odtłuszczamy płytkę. Na tak przygotowany paznokieć nakładamy bazę hybrydową.

2. Aplikacja dwóch warstw lakier hybrydowego kolejno po sobie (nie należy dociskać mocno pędzelka do paznokcia). W lampie LED utwardzamy przez 30 sekund, w lampie UV, przez 2 minuty.

3. Zakończenie położeniem wybranego topu od Slowianka Nail Trends

Lakier hybrydowy o numerze 171, to propozycja dla klientek, które lubią przełamać manicure dekoracyjnymi dodatkami. To lakier, który tworzy srebrną taflę, zbudowaną z ułożonego jeden koło drugiego, miałkiego, srebrnego brokatu. Będzie pasował każdej karnacji, chociaż lepiej odnajdzie się u pań, które mają chłodniejszy odcień skóry.

To bardzo uniwersalny odcień, który można wykorzystać do każdego rodzaju zdobień manicure. Jako dodatek do monochromatycznych stylizacji, będzie dodawał im splendoru i odświętnego charakteru.

Możemy łączyć go z różnymi kolorami, piękniej podbije jednak odcienie lakierów hybrydowych, o zimniejszej tonacji.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacyrlate, HEMA, Hydroxyctclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxie, Silica Capryllyl Silylate, p-Hydroxyanisole, +/- CI 15850, CI 77891, CI77742, CI 77002, CI 45410, CI 45380, CI 47005
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl