Lakier hybrydowy 278 Coconut 8g

Lakier hybrydowy Coconut od Slowianka Nail Trends to prawie biała, średnio gęsta hybryda opalizująca barwą wiórków kokosowych. Dobre krycie osiągniemy po nałożeniu dwóch warstw i jest to bardzo dobre napigmentowanie, jak na takie jasne pastele. Bardzo dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Nie pozostawia śladów pędzelka, co jest bardzo ważne przy takiej pół mlecznej barwie preparatu. Coconut ma lekką dyspersję, która umożliwia sprawne nanoszenie zdobień. Suszenie zajmuje od 30 sekund pod lampą.

37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Lakier hybrydowy Coconut z oferty Slowianka Nail Trends to prawie biała, pół mleczna, średnio gęsta hybryda opalizująca oryginalną barwą wiórków kokosowych. Eleganckie kokosowe Rafaello, które reklamowane są jako romantyczny, słodki podarunek - na paznokciach? Dlaczego nie? Lakier hybrydowy Coconut oferuje wyjątkową, pastelową, delikatną, subtelną stylizację paznokci odpowiednią do każdej sytuacji - do biura, ale i na uroczyste okazje.
Odpowiednie przygotowanie naturalnej płytki paznokciowej do wykonania manicure jest kluczem do sukcesu. Po nałożeniu dwóch warstw przez stylistkę paznokci, hybryda Coconut uzyskuje bardzo dobre napigmentowanie, co należy uznać za wyjątkowe, jak na takie jasne, prawie mleczne pastele. Ten preparat wyjątkowo dobrze się poziomuje, zatem również nie zalewa skórek. Użuty przez doświadczoną stylistkę paznokci nie pozostawi śladów pędzelka na płytce, co jest bardzo ważne przy takiej pół mlecznej barwie preparatu.
Coconut ma lekką dyspersję, która umożliwia sprawne nanoszenie na manicure zdobień w stylu baby boom czy french, bez konieczności nakładania kolejnego materiału pod zdobienia. Takie wykonanie ozdobnej stylizacji paznokci skraca czas pracy, a więc i czas spędzony w salonie manicure, bez uszczerbku dla pięknego efektu odrobiny tropikalnej barwy na paznokciach. Unika się w ten sposób zbędnego pogrubiania warstwy sztucznej na paznokciach. Stylizacja manicure zachowa swoje piękno przez tygodnie. Suszenie pod lampą zajmuje co najmniej 30 sekund.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.