Eco-Dolewka Top Coat no wipe 40g

Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest odpowiedzią na potrzeby salonów manicure, docenia go każda stylistka paznokci za jego odporność na przecieranie i piękny gloss. Dodatkowym atutem jest tu ekologiczny pojemniczek wytworzony w 96% z naturalnej, odnawialnej trzciny cukrowej oraz pojemność - czterokrotnie większa niż standardowa buteleczka. Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest więc rozwiązaniem i ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela firmy.

149,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

W zestawie z rabatem 15%
=
Oszczędzasz: 30,00 zł
Razem: 169,98 zł

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest produktem od Słowianka Nail Trends dedykowanym salonom manicure. Pojemność opakowania, 40 g, to większa ilość preparatu w jednym pojemniczku - to wygoda i oszczędność dla portfela firmy. Wygoda, bo Top Coat No Wipe to hit sprzedażowy wśród produktów nawierzchniowych, który wielokrotnie został wyróżniony nagrodami na rozlicznych targach artykułów kosmetycznych. Ten niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia środek nawierzchniowy, doceni każda stylistka paznokci. Można stosować go na wszystkie rodzaje paznokci: na hybrydę, żel, akryl i powłokę akrylowo-żelową. Top No Wipe nadaje paznokciom wyjątkowego blasku. Jego elastyczność i plastyczność powodują zbudowanie wyjątkowo gładkiej powierzchni manicure, która podkreśla estetykę stylizacji paznokci, która jednocześnie nie zarysowuje się, nie pęka, nie tworzy pajęczynki. Top Coat No Wipe nie matowi się przez 4 - 5 tygodni, co przedłuża życie stylizacji manicure. Zawiera 20% blokadę UV. Używa się go także jako bazę do wcierania kolorowych, metalicznych pyłków. Utwardzanie Top Coat No Wipe pod lampą UV zajmuje 2 - 3 minuty, pod lampą LED - 1 minutę. Ważne jest, aby po utwardzeniu pod lampą, pozwolić mu całkowicie ostygnąć, bez dotykania płaszczyzny paznokci. Ślady takiego dotyku nie są możliwe do usunięcia. Jest to preparat do użytku profesjonalnego.
Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest rozwiązaniem nie tylko ekonomicznym, lecz również ekologicznym. Opakowanie wyprodukowane zostało w 96% z trzciny cukrowej, która jest naturalnym, odnawialnym materiałem roślinnym. Proponując preparat w takim opakowaniu dokładamy swoją cegiełkę do dbałości o środowisko naturalne i uczestniczymy w kształtowaniu świadomości ekologicznej i postawy pro-ekologicznej. Większe opakowanie to bardziej zasobny portfel i nieco bardziej bezpieczna planeta.
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Ditrimethylopropane Tetraacrylate, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, Trimethylbenzoy Diphenylphosphine Oxide, Polyether-Modified Polysiloxanew, p-Hydroxyanisole.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl