Eco-Dolewka Rubber Base Gel 40g

Eco-Dolewka Rubber Base Gel posiada opakowanie o pojemności 40 ml. Pojemnik wykonany jest w 96% z ekologicznej trzciny cukrowej, więc służy ochronie środowiska naturalnego i edukacji ekologicznej.

149,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

KUP W ZESTAWIE O 49,98 ZŁ TANIEJ
=
Zapisać 49,98 zł
Razem: 250,00 zł

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo komfortowej średnio-gęstej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu. Pasuje do wszystkich typów paznokci.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure), usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy, odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia)

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia)

  • aplikujemy Rubber Base Gel, wcieramy cienką warstwę w -strukturę paznokcia (w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia)

  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy)

  • aplikujemy kolor hybrydowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Eco-Dolewka Rubber Base Gel to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla salonów manicure proponowane przez Slowianka Nail Trends.
Zarówno pojemność opakowania - 40 g, jak i materiał, z którego zostało wytworzone, służą ochronie portfela stylisty i środowiska naturalnego, jednocześnie salon manicure oszczędza na cenach trzech opakowań.
Co więcej, pojemnik wytworzony w 96% z naturalnej, ekologicznej, odnawialnej trzciny cukrowej stanowi cegiełkę w dążeniu do ochrony środowiska naturalnego. Wskazuje także drogę do kształtowania świadomości i postaw pro-ekologicznych.

Ze względu na wyjątkowe właściwości Rubber Base Gel warto mieć ten preparat w salonie manicure w odpowiedniej ilości. Baza ta należy do najlepiej sprzedających się produktów Slowianki. Ta w stu procentach kauczukowa baza ma średnią konsystencję - ani za rzadką ani za gęstą. Nadaje się do wszystkich rodzajów paznokci. Dzięki swojej gęstości Rubber Base Gel pozwala nadbudować i utwardzić płytkę paznokcia w przypadku dużych, cienkich, wklęsłych, jak również wypukłych paznokci budując c-krzywą paznokcia i tym samym tworząc naturalnie wyglądający, ładny kształt.
Możemy stosować ją pod lakier hybrydowy, ale także świetnie się sprawdzi pod żel czy akryżel - preparaty używane do budowania paznokci sztucznych.

Rubber Base Gel to bardzo uniwersalny produkt, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie manicure. Jest przezroczysta, nie posiada blokady UV i posiada bardzo delikatną dyspersję. Jeżeli przy nadbudowie paznokcia Rubber Base Gel uda się nam uzyskać piękny kształt - który nie wymaga piłowania czy innych poprawek - od razu możemy nałożyć hybrydę.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl