Akryżel Milky Pink 60 g

Akrylożel do budowy paznokci Milky Pink 60ml z linii AcryGel System od Słowianka Nail Trends to innowacyjne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientek.

Akrylożel Milky Pink ma kolor porcelanowego różu, który doskonale komponuje się z barwą płytki. Wyróżnia się wysokim kryciem niedoskonałości oraz trwałością po utwardzeniu. Akrylożel Milky Pink to produkt przeznaczony do budowy paznokcia, rekonstrukcji oraz przedłużania.

152,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają się do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia

  • nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy to w przedziale 20-40 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhibicję wacikiem nasączonym w Cleanerze

Akrylożel to nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które czerpie najlepsze cechy produktów żelowych i akrylowych. Daj się oczarować wyjątkowym charakterem akrylożelu do budowy paznokci Milky Pink 60ml od Słowianka Nail Trends.
Akrylożel do paznokci Milky Pink 60ml posiada gęstą elastyczną konsystencję, która przypomina miękką plastelinę. Akrylożel od Słowianka Nail Trends pozwala na wygodne i szybkie ukształtowanie sztucznego paznokcia. Połączenie technologii akrylowej i żelowej sprawia, że poliżel Milky Pink nie wydziela przykrego zapachu, a także nie utwardza się w kontakcie z powietrzem. Skład zawiera substancję absorbującą ciepło, która minimalizuje efekt pieczenia skórek w trakcie utwardzania paznokcia.
Akrylożel Słowianki Milky Pink wyróżnia się kryjącym (90%), porcelanowo-różowym kolorem. Akrylożel do przedłużania paznokci Milky Pink 60ml doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku budowy nowego paznokcia, jak i jego nadbudowy lub rekonstrukcji. Pudrowy kolor akrylożelu Milky Pink świetnie komponuje się z kolorytem skóry dłoni, nadając mu romantycznego charakteru.
Uwaga! Zanim przystąpisz do pracy, nasącz pędzelek cleaner’em od Słowianka Nail Trends. Produkt należy ostrożnie nakładać na paznokieć – zwróć uwagę, czy produkt dobrze połączył się z bazą. Zachowaj ostrożność przy modelowaniu długich paznokci. Upewnij się, czy produkt dobrze utwardził się w lampie.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl