Akryżel Cover Nude 60 g

Wytrzymały akrylożel do budowy paznokci Cover Nude 60ml z linii AcryGel System od Slowianka Nail Trends wyróżnia się innowacyjnym charakterem. To typowy produkt kryjący, który idealnie zakrywa niedoskonałości. Akrylożel do przedłużania paznokci Cover Nude ma naturalny brzoskwiniowy kolor. Świetnie sprawdza się w przypadku budowy sztucznych paznokci.

Akrylożel Cover Nude to produkt do french'a malowanego i konstrukcyjnego.

152,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają się do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia

  • nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy to w przedziale 20-40 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhibicję wacikiem nasączonym w Cleanerze

Akrylożel to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie zalety dwóch technologii – żelowej i akrylowej. Daj się oczarować tym, co gwarantuje Ci akrylożel do budowy paznokci <b>Cover Nude 60 ml od Slowianka Nail Trends.

Akrylożel do paznokci Cover Nude posiada sprężystą konsystencję, która wygląda jak miękka plastelina. Akrylożel od Słowianka Nail Trends pozwala sprawnie i komfortowo uformować sztuczny paznokieć. Jako innowacyjne połączenie żelu i akrylu, poliżel Cover Nude nie wydziela przykrego zapachu, a także zachowuje swój plastyczny charakter podczas budowy nowego paznokcia. W składzie produktu znajduje się substancja absorbująca ciepło, dzięki której Twoje klientki nie będą musiały znosić bolesnego efektu pieczenia podczas utwardzania w lampie.

Akrylożel od Slowianka Nail Trend Cover Nude posiada kolor jasno-brzoskwiniowy, który charakteryzuje się bardzo wysokim kryciem. Akrylożel do przedłużania paznokci Cover Nude to produkt, który długo utrzymuje się na powierzchni płytki, a także wzmacnia jej strukturę. Odpowiedni do budowy sztucznych paznokci, a także do techniki french’a malowanego oraz konstrukcyjnego. Uwaga! Zanim przystąpisz do budowy paznokcia akrylożelem Cover Nude, delikatnie nasącz pędzelek Cleanerem od Słowianka Nail Trends.

Acylates Copolymer, Ethyl Methacylate, Polyethylene Terphthalate, Trimethylolpropane Triacrylate, Dimethicone, Microcrystalline Wax.