Akryżel Super Clear 60 g

Nowoczesny akrylożel do budowy paznokci Super Clear 60ml z linii AcryGel System od Slowianka Nail Trends to produkt do zadań specjalnych. Akrylożel Super Clear jest całkowicie przezroczysty i nie zmienia swojego koloru po utwardzeniu. Odpowiedni do budowy sztucznego paznokcia, rekonstrukcji i uzupełnienia. Akrylożel do przedłużania paznokci Super Clear to produkt doskonały do techniki aquarium design, decor french oraz do nowatorskich kształtów paznokcia. Świetnie sprawdzi się na mistrzostwach. 

152,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez subastancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają sie do wzmocnienia paznokci naturalnych

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia

  • nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy to w przedziale 10-25 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhibicję wacikiem nasączonym w Cleanerze.

Akrylożel to wyjątkowe rozwiązanie na rynku kosmetycznym, które łączy w sobie najlepsze cechy technologii akrylowej i żelowej. Nie czekaj i daj się oczarować akrylożelem do budowy paznokci Super Clear 60ml od Slowianka Nail Trends. 
 Akrylożel do paznokci Super Clear 60ml wyróżnia się sprężystą i gęstą konsystencją, przypominającą miękką plastelinę. Akrylożel od Slowianka Nail Trends umożliwia komfortowe formowanie sztucznego paznokcia, a także tworzenie różnorodnych kształtów. Dzięki połączeniu technologii akrylowej z żelową, poliżel Super Clear nie posiada nieprzyjemnego zapachu. 
Produkt zawiera substancję o właściwościach absorbujących ciepło, która minimalizuje uczucie pieczenia podczas utwardzania w lampie. Akrylożel Super Clear jest całkowicie transparentny i nie zmienia swojego koloru po wyjęciu dłoni z lampy. Akrylożel do przedłużania paznokci Super Clear 60ml może zostać użyty do budowy nowego paznokcia, a także do nadbudowy lub rekonstrukcji.  
Akrylożel Super Clear najczęściej wykorzystuje się do techniki aquarium design i decor french. Z jego pomocą możesz stworzyć nowatorskie kształty paznokcia, np. trójwymiarowe rzeźby. Nasz produkt doskonale radzi sobie podczas konkursów i mistrzostw.  
Uwaga! Przed przystąpieniem do pracy, nasącz pędzelek Cleanerem od Slowianka Nail Trends. 

Acylates Copolymer, Ethyl Methacylate, Polyethylene Terphthalate, Trimethylolpropane Triacrylate, Dimethicone, Microcrystalline Wax