Akryżel Intense White 60g

Akrylożel na Wasze życzenie został ulepszony, dzięki temu jest bardziej napigmentowany i twardszy. 

Kryjący akrylożel do budowy paznokci Intense White z linii AcryGel System od Slowianka Nail Trends to innowacyjne rozwiązanie na rynku kosmetycznym.

Akrylożel Intense White posiada gęstą konsystencję, która ułatwia rozprowadzenie preparatu. Produkt wyróżnia śnieżnobiały kolor, który doskonale sprawdza się w przypadku techniki french'a konstrukcyjnego. Akrylożel Intense White należy stosować wyłącznie do wolnego brzegu.

152,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Stworzone do wymodelowania białej końcówki przy French konstrukcyjnym (wcześniej trzeba wykonać transparentny szkielet przeźroczystym acrygelem), można budować też cały paznokieć albo Konstrukcyjny Baby Boomer.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia,

  • nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę/szkielet Acrygel Clear, utwardzamy 90 sekund.

  • na stworzonym szkielecie możemy zbudować calość lub tylko końcówkę French (Babyboomer) <br>- utwardzamy w lampie według instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to czas zacisku wynosi 30-40 sek.

Akrylożel to innowacyjne rozwiązanie na rynku kosmetycznym, które łączy w sobie najlepsze cechy technologii żelowej i akrylowej. Nie czekaj i sprawdź, co kryje w sobie akrylożel do budowy paznokci Intense White 60ml od Slowianka Nail Trends.  
Intense White 60ml wyróżnia się elastyczną konsystencją, która przypomina strukturę bardzo miękkiej plasteliny. ten akrylożel od Slowianka Nail Trends umożliwi Ci łatwe i wygodne uformowanie wolnego brzegu paznokcia. Dzięki połączeniu technologii żelowej z akrylową, poliżel Intense White, nie posiada nieprzyjemnego zapachu. Produkt zawiera substancję absorbującą ciepło, która minimalizuje efekt pieczenia podczas utwardzania paznokcia w lampie. Akrylożel Slowianka Intense White posiada śnieżnobiały kolor o prawie 100% kryciu.  
Akrylożel do przedłużania paznokci Intense White 60ml to produkt dedykowany wyłącznie do techniki french’a konstrukcyjnego. Jego gładki kolor sprawia, że paznokieć nabiera eleganckiego charakteru tuż po zaciśnięciu i utwardzeniu produktu.  
 
Uwaga! Akrylożel Intense White posiada bardziej miękką konsystencję niż inne produkty z linii AcryGel System. Zanim przystąpisz do pracy z Intense White, nasącz pędzelek większą ilością Cleanerm od Slowianka Nails.  
Poliżel Intense White zaciska się przez 60 sekund, a utwardza w 4 minuty. 

Acylates Copolymer, Ethyl Methacylate, Polyethylene Terphthalate, Trimethylolpropane Triacrylate, Dimethicone, Microcrystalline Wax