Akryżel Natural Blush 60 g

Trwały akrylożel do budowy paznokci Natural Blush 60ml z linii AcryGel System od Slowianka Nail Trends to innowacyjne rozwiązanie na rynku kosmetycznym. Dzięki gęstej i elastycznej konsystencji, produkt pozwala łatwo stworzyć sztuczny paznokieć. Akrylożel Natural Blush ma naturalny odcień, który doskonale komponuje się z płytką paznokcia. Akrylożel od Slowianka Nail Trends skutecznie zakrywa niedoskonałości, może imitować prawdziwy paznokieć.

152,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadając się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają sie do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia,

  • nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy go w przedziale 10-25 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhibicję wacikiem nasączonym w Cleanerze

Akrylożel to połączenie tego, co najlepsze w technologiach budowania paznokcia akrylem i żelem. Nie czekaj i sprawdź, co kryje w sobie akrylożel do budowy paznokci Natural Blush 60ml od Slowianka Nail Trends. Akrylożel do paznokci Natural Blush wyróżnia się elastyczną konsystencją, która przypomina miękką plastelinę. Używając akrylożelu od Slowianka Nail Trends możesz szybko i wygodnie uformować sztuczny paznokieć. W przeciwieństwie do tradycyjnego akrylu, poliżel Natural Blush nie posiada nieprzyjemnego zapachu.   
Z produktami od Slowianka Nail Trends nie musisz się spieszyć – akrylożel zachowuje swój plastyczny charakter podczas formowania kształtu. Produkt zawiera substancję absorbującą ciepło, która niweluje efekt pieczenia podczas utwardzania paznokcia w lampie.  
Akrylożel Natural Blush to produkt półtransparentny o mleczno-różowej barwie, która świetnie komponuje się z naturalnym kolorem płytki. Akrylożel do przedłużania paznokci Natural Blush nie odpryskuje od powierzchni paznokcia i wzmacnia jej strukturę. Doskonale radzi sobie w przypadku specyficznych kształtów paznokcia, a także świetnie się zaciska. Akrylożel Natural Blush to odpowiednia baza pod lakiery hybrydowe.  
Uwaga! Zanim przystąpisz do formowania żelu, delikatnie nasącz pędzelek Cleanerem od Slowianka Nail Trends.  
Produkt należy zaciskać przez 30 sekund. Pełne utwardzenie w lampie następuje po 2 minutach. 

Acylates Copolymer, Ethyl Methacylate, Polyethylene Terphthalate, Trimethylolpropane Triacrylate, Dimethicone, Microcrystalline Wax