Stella 5ml

Różowy lakier do paznokci dla dzieci. <br>Piękna blond włosa Księżniczka, zamieszkała w swoim zamku, zamyślona i... zakochana! W najwyższej wieży na zamku czeka na swojego rycerza, codziennie wyglądając przez okiennice. Różowy to ulubiony kolor Stelli – nie rozstaje się ze swoim różowym lusterkiem, a paznokcie zawsze ma pomalowane właśnie na różowy kolor. Stella to dusza towarzystwa, dlatego też ma wielkie grono przyjaciół, do którego może dołączyć i Twoja pociecha! <br>Różowy lakier do paznokci Stella na bazie wody nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Jest bezpieczny dla ludzi. Rekomendowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. <br><br>Sposób użycia: <br>Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia. <br>Używać pod kontrolą osoby dorosłej.

14,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Różowy lakier do paznokci dla dzieci 
Piękna blond włosa Księżniczka, zamieszkała w swoim zamku, zamyślona i... zakochana! W najwyższej wieży na zamku czeka na swojego rycerza, codziennie wyglądając przez okiennice.  Różowy to ulubiony kolor Stelli – nie rozstaje się ze swoim różowym lusterkiem, a paznokcie zawsze ma pomalowane właśnie na różowy kolor. Stella to dusza towarzystwa, dlatego też ma wielkie grono przyjaciół, do którego może dołączyć i Twoja pociecha! 
Różowy lakier do paznokci Stella na bazie wody nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Jest bezpieczny dla ludzi. Rekomendowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Sposób użycia:  
Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia. 
Używać pod kontrolą osoby dorosłej.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl