Elza 5ml

Różowy, słodki, wesoły i bardzo błyszczący. Które dziecko nie kocha migoczącego brokatu?! Jeden z ukochanych przez małe artystki kolorków, czyli słodki, jasny róż czeka w swojej buteleczce na wspólną zabawę. Jasnoróżowy odcień od Slowianka Nail Trends z lśniącymi drobinkami pokocha każda mała artystka! <br>Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Rekomendowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. <br><br>Sposób użycia:<br> Pomaluj paznokcie jedną lub dwiema warstwami lakieru i poczekaj aż do wyschnięcia produktu. <br>Używać pod kontrolą osoby dorosłej.

14,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa
Różowy, słodki, wesoły i bardzo błyszczący. Które dziecko nie kocha migoczącego brokatu?! Jeden z ukochanych przez małe artystki kolorków, czyli słodki, jasny róż czeka w swojej buteleczce na wspólną zabawę. Jasnoróżowy odcień od Slowianka Nail Trends z lśniącymi drobinkami pokocha każda mała artystka!
Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Rekomendowany dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Sposób użycia:
Pomaluj paznokcie jedną lub dwiema warstwami lakieru i poczekaj aż do wyschnięcia produktu.
Używać pod kontrolą osoby dorosłej.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl