Barbi 5ml

Kolor lakieru do paznokci dla każdej księżniczki. Wybierz lakier do paznokci w kolorze ciemnego różu dla swojej małej księżniczki! To ulubiony odcień naszego Królika Barbi, który uwielbia przebieranki i wystawne podwieczorki wraz z swoją paczką przyjaciół. Barbi to prawdziwa przyjaciółka - na pewno doradzi słusznie co do następnego koloru paznokci, czy ulubionego wzorku na tipsie. Różowy kolor do paznokci może stać się ulubionym odcieniem dla Twojej pociechy. Dziewczęcy kolor Barbi od Slowianka Nail Trends. <br>Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla zdrowia ludzi. Produkt nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

14,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia produktu. Używać pod kontrolą osoby dorosłej.

Kolor lakieru do paznokci dla każdej księżniczki. Wybierz lakier do paznokci w kolorze ciemnego różu dla swojej małej księżniczki! To ulubiony odcień naszego Królika Barbi, który uwielbia przebieranki i wystawne podwieczorki wraz z swoją paczką przyjaciół. Barbi to prawdziwa przyjaciółka - na pewno doradzi słusznie co do następnego koloru paznokci, czy ulubionego wzorku na tipsie. Różowy kolor do paznokci może stać się ulubionym odcieniem dla Twojej pociechy. Dziewczęcy kolor Barbi od Slowianka Nail Trends. Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla zdrowia ludzi. Produkt nie należy do użytku profesjonalnego. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Sposób użycia: Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia produktu. Używać pod kontrolą osoby dorosłej.