Bambi 5ml

Lakier do paznokci dla dzieci w odcieniu jasnego różu. Jasny kolor różu to odcień, uwielbiany nie tylko przez dorosłych, ale również przez dzieci. Dziewczęcy kolor lakieru do paznokci, to również ulubiona barwa nieporadnego misia Bambi. Miś ten każdego dnia przeżywa niesamowite przygody wraz z paczką swoich przyjaciół. Nieporadny Bambi to słodki miś, z którym Twoja pociecha z pewnością będzie dobrze się bawić. Choć nieporadność nie zawsze jest plusem, Twoje dziecko wyciągnie Bambiego z każdych tarapatów. W końcu na tym polega prawdziwa przyjaźń. Bambi będzie Waszym ulubionym kolorem do paznokci? Dajcie nam koniecznie znać! <br>Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla zdrowia ludzi. Produkt nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia. <br>Sposób użycia: Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia produktu. Używać pod kontrolą osoby dorosłej.

14,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Lakier do paznokci dla dzieci w odcieniu jasnego różu.
Jasny kolor różu to odcień, uwielbiany nie tylko przez dorosłych, ale również przez dzieci. Dziewczęcy kolor lakieru do paznokci dla dzieci, to również ulubiona barwa nieporadnego misia Bambi. Miś ten każdego dnia przeżywa niesamowite przygody wraz z paczką swoich przyjaciół. Nieporadny Bambi to słodki miś, z którym Twoja pociecha z pewnością będzie dobrze się bawić. Choć nieporadność nie zawsze jest plusem, Twoje dziecko wyciągnie Bambiego z każdych tarapatów. W końcu na tym polega prawdziwa przyjaźń.
Bambi będzie Waszym ulubionym kolorem do paznokci? Dajcie nam koniecznie znać!
Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla zdrowia ludzi.
Produkt nie należy do użytku profesjonalnego. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Sposób użycia:
Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia produktu. Używać pod kontrolą osoby dorosłej.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl