Mila 5ml

Miętowy lakier do paznokci dla dzieci. W każdej bajce występuje magia. I w naszej nie mogło jej zabraknąć! Poznajcie Milę - jednorożca o magicznym rogu w kolorze mięty. Szybki bieg i zabawy na świeżym powietrzu to jej ulubione rozrywki. Słyszeliście o magicznych sztuczkach jednorożców? Przekonajcie się sami czy miętowy lakier Mila ma jakieś magiczne właściwości! <br>Miętowy lakier dla dzieci na bazie wody nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Jest bezpieczny dla ludzi. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. <br><br>Sposób użycia: <br>Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia. <br>Używać pod kontrolą osoby dorosłej.

14,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Miętowy lakier do paznokci dla dzieci.
W każdej bajce występuje magia. I w naszej nie mogło jej zabraknąć! Poznajcie Mile - jednorożca o magicznym rogu w kolorze mięty. Szybki bieg i zabawy na świeżym powietrzu to jej ulubione rozrywki. Słyszeliście o magicznych sztuczkach jednorożców? Przekonajcie się sami czy miętowy lakier Mila ma jakieś magiczne właściwości!
Miętowy lakier dla dzieci na bazie wody nie należy do użytku profesjonalnego. Jest bezpieczny dla ludzi. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Sposób użycia:
Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia.
Używać pod kontrolą osoby dorosłej.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl