Dori 5ml

Twoje dziecko jest fanem pluskania się w wodzie? To już wiemy, jaki kolor przypadnie mu do gustu! Dori to delfinek, który poskromi, każde fale. Woda to jego życie, dlatego też będzie świetnym kompanem podczas podwodnych podróży. Obłędny błękit lakieru do paznokci dla dzieci gwarantuje nie tylko piękny kolor, ale i świetną zabawę wraz z bystrym delfinkiem Dori. Dla niego nie ma żadnych przeszkód, a każdy problem da się rozwiązać. Wypróbuj niebieski lakier do paznokci dla swojego malucha. Gwarantujemy świetną zabawę. <br>Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla zdrowia ludzi. Produkt nie jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia. <br><br>Sposób użycia:<br> Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia produktu. <br>Używać pod kontrolą osoby dorosłej.

14,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Twoje dziecko jest fanem pluskania się w wodzie? To już wiemy, jaki kolor przypadnie mu do gustu!
Dori to delfinek, który poskromi, każde fale. Woda to jego życie, dlatego też będzie świetnym kompanem podczas podwodnych podróży. Obłędny błękit lakieru do paznokci dla dzieci gwarantuje nie tylko piękny kolor, ale i świetną zabawę wraz z bystrym delfinkiem Dori. Dla niego nie ma żadnych przeszkód, a każdy problem da się rozwiązać.
Wypróbuj niebieski lakier do paznokci dla swojego malucha. Gwarantujemy świetną zabawę.
Bajkowy lakier do paznokci jest bezpieczny dla zdrowia ludzi.
Produkt nie należy do użytku profesjonalnego. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Sposób użycia:
Pomaluj paznokcie jedną lub dwoma warstwami lakieru i poczekaj, aż do wyschnięcia produktu. Używać pod kontrolą osoby dorosłej.