Puder neonowy Q15 Crazy Grape 1,5g

Miałki i sypki, bardzo mocno nasycony kolorem pigment Crazy Grape z serii Neon Explosion Powders Slowianka Trend Nails to wyrazisty, neonowy produkt o niebieskim kolorze. Dzięki swojej konsystencji jest bardzo uniwersalny.
Stylistka paznokci może nałożyć go bezpośrednio na hybrydę albo połączyć z innym produktem do zdobienia paznokci np. żelem do zdobień płaskich. W ten sposób powstają mocno nasycone kolorami sweterki, żakardy czy mozaiki.
7,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Oto on! Bardzo intensywny neonowy, niebieski kolor, coś dla miłośników wyrazistych paznokci i szalonych stylizacji. Odmieni zwykły hybrydowy manicure i doda mu niepowtarzalnego charakteru.
Crazy Grape to jeden z niezwykłych produktów do zdobienia paznokci Slowianka Trend Nails z linii Neon Explosion Powders. Jest to bardzo suchy, drobny, miałki pigment - koncentrat koloru. Wystarczy niewielka jego ilość, żeby nadać wyrazistości białym żelom do wypukłych zdobień.
Często łączy się go również z elastic żelem. Stylistka paznokci może wykonać nim neonowe i wyraziste sweterki, koronki, płaskorzeźby.

Proszek nadaje się także do nakładania bezpośrednio na hybrydę, pod top. Wystarczy zaaplikować gąbeczką odpowiednią ilość, żeby uzyskać niesamowicie kolorowe i jaskrawe paznokcie. Efekt końcowy zależy od nasycenia pigmentu. Dużą zaletą tego proszku jest jego trwałość. Prawidłowo przechowywany nie psuje się. Należy tylko chronić go przed wilgocią i szczelnie zamykać.
Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs.