Puder neonowy Q14 Shy Strawberry 1,5g

Sypki i suchy, bardzo mocno napigmentowany proszek Shy Strawbery z serii Neon Explosion Powders Slowianka Trend Nails to jaskrawy, neonowy produkt o wyraziście żółtym kolorze. Dzięki swojej konsystencji jest niezwykle uniwersalny. Świetnie łączy się z produktami do wykonywania zdobień płaskich np. elastic żelem.
Stylistka paznokci może też nanieść go bezpośrednio na hybrydę, pod top. Przechowywany w szczelnym zamknięciu nie ma daty ważności, więc posłużyć może długo.
7,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Neonowo żółty, cytrynowy pigment Shy Strawberry Neon Explosion Powders Slowianka Trend Nails doda świeżości każdej stylizacji. Jego kolor jest bardzo wyrazisty, poziom napigmentowania wysoki.
Charakteryzuje się sypką, miałką konsystencją. Dlatego też doskonale nadaje się do barwienia żeli i innych akcesoriów do zdobienia paznokci. Dzięki niemu stylistki paznokci mogą wykonywać fantastycznie kolorowe wypukłe wzory, mozaiki i żakardy.
Pigment często stosuje się w połączeniu z elastic żelem. Ten z kolei pozwala na tworzenie atrakcyjnych płaskorzeźb, kwiatów, koronek, sweterków.

Neon Explosion Powders świetnie sprawdzają się nakładane bezpośrednio na hybrydę, pod topem. Wystarczy nałożyć je równomiernie gąbeczką, a biały spód eksploduje żywym, soczystym kolorem. Pigmenty Neon Explosion doskonale się przechowuje. Nie tracą koloru ani konsystencji. Wystarczy przechowywać je szczelnie zamknięte i chronić przed wilgocią.