Q09 Freaky Fig 1g

Pigment o odcieniu Freaky Fig z serii Neon Explosion Powders Slowianka Trend Nails to neonowy, fioletowy proszek. Wyróżnia się niezwykle intensywnym kolorem. Ma suchą i miałką konsystencję. Dzięki temu jest bardzo uniwersalny.
Stylistka paznokci może wykorzystać go do zdobień pod top na białej hybrydzie. Można również połączyć go z innymi akcesoriami do zdobienia paznokci. Świetnie komponuje się z żelami do wykonywania wypukłych ozdób i płaskorzeźb. Efekt końcowy zależy od proporcji pigmentu i dodawanego produktu.
7,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Neon Explosion Powders to pigmenty neonowe marki Slowianka Trend Nails Jak sama nazwa wskazuje wyróżniają się mocnymi, neonowymi barwami. To prawdziwa eksplozja kolorów! Wersja Freaki Fig to wyrazisty fiolet, bardzo nasycony.
Dzięki temu, że pigmenty te posiadają miałką, bardzo drobną strukturę, stylistka paznokci może używać ich w różnych technikach i stylach. Te akcesoria do zdobienia paznokci dodaje się np. do białych żeli. W ten sposób uzyskuje się produkt do wypukłych, fakturowanych zdobień - sweterków, mozaik i żakardów.
Pigment doskonale łączy się z elastic żelem. Dzięki jego konsystencji przypominającej plastelinę da się wykonać z niego efektowne płaskorzeźby i koronki. Ponieważ elastic żel jest mlecznobiały, kolory w takim połączeniu będą idealnie nasycone.

Pigmenty można mieszać też ze sobą. Wtedy staną się bardziej stonowane, cieliste. Często wybierane są na ślubny manicure. Pigment można także po prostu nałożyć na białą hybrydę, pod top. Nie ma terminu ważności. Trzeba tylko zadbać, by szczelnie zamykać opakowanie.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl