Puder neonowy Q10 Juicy Apple 1,5g

Pigment Juicy Apple z serii Neon Explosion Powders Slowianka Nail Trends, to soczyście zielony proszek do hybryd. Posiada suchą, bardzo sypką i miałką konsystencję. Dlatego też można mieszać go z różnego rodzaju akcesoriami do zdobienia paznokci np. żelami. Dzięki temu tworzyć można wypukłe wzory, mozaiki, faktury.
Stylistka paznokci może użyć pigmentu bezpośrednio na białą hybrydę, pod top - w formie dekoracji albo pokrycia całości. Pigmenty nie mają daty ważności, więc dobrze przechowywane, nigdy się nie zmarnują.
7,00 zł
paypo
Pigmenty z serii Neon Explosion Powders Slowianka Nail Trends, to prawdziwa eksplozja żywych kolorów! Są to bardzo miałkie, suche i drobne pudry do nadawania barw akcesoriom do zdobienia paznokci. Przeznaczone do manicure hybrydowych.
Nadają się do łączenia np. z elastic żelem. Ponieważ jego konsystencja jest plastyczna, stylistka paznokci może dzięki takiej kombinacji wykonać atrakcyjne neonowe płaskorzeźby i koronki. Z kolei po połączeniu z białym żelem do zdobienia można uzyskać wypukłe fakturowane detale: sweterki, żakardy, mozaiki.

Po wymieszaniu ze sobą różnych neonowych pigmentów, uzyskamy efekt cielisty, pastelowy. Taka opcja często wybierana jest do manicure ślubnych. Pigmenty można stosować także bezpośrednio na białą hybrydę. W zależności od proporcji uzyskamy kolor bardziej lub mniej intensywny.
Wersja kolorystyczna Juicy Apple to mocny, zielony kolor, przypominający właśnie soczyste jabłko. Pigmenty nie ulegają przeterminowaniu. Wystarczy przechowywać je szczelnie zamknięte i chronić przed wilgocią.
Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Puder neonowy Q10 Juicy Apple 1,5g
Twoja ocena