Q10 Juicy Apple 1g

Pigment Juicy Apple z serii Neon Explosion Powders Slowianka Nail Trends, to soczyście zielony proszek do hybryd. Posiada suchą, bardzo sypką i miałką konsystencję. Dlatego też można mieszać go z różnego rodzaju akcesoriami do zdobienia paznokci np. żelami. Dzięki temu tworzyć można wypukłe wzory, mozaiki, faktury.
Stylistka paznokci może użyć pigmentu bezpośrednio na białą hybrydę, pod top - w formie dekoracji albo pokrycia całości. Pigmenty nie mają daty ważności, więc dobrze przechowywane, nigdy się nie zmarnują.
7,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Pigmenty z serii Neon Explosion Powders Slowianka Nail Trends, to prawdziwa eksplozja żywych kolorów! Są to bardzo miałkie, suche i drobne pudry do nadawania barw akcesoriom do zdobienia paznokci. Przeznaczone do manicure hybrydowych.
Nadają się do łączenia np. z elastic żelem. Ponieważ jego konsystencja jest plastyczna, stylistka paznokci może dzięki takiej kombinacji wykonać atrakcyjne neonowe płaskorzeźby i koronki. Z kolei po połączeniu z białym żelem do zdobienia można uzyskać wypukłe fakturowane detale: sweterki, żakardy, mozaiki.

Po wymieszaniu ze sobą różnych neonowych pigmentów, uzyskamy efekt cielisty, pastelowy. Taka opcja często wybierana jest do manicure ślubnych. Pigmenty można stosować także bezpośrednio na białą hybrydę. W zależności od proporcji uzyskamy kolor bardziej lub mniej intensywny.
Wersja kolorystyczna Juicy Apple to mocny, zielony kolor, przypominający właśnie soczyste jabłko. Pigmenty nie ulegają przeterminowaniu. Wystarczy przechowywać je szczelnie zamknięte i chronić przed wilgocią.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl
Produkty komplementarne
  1. Art organizer | Slowianka Nails
    Art organizer
    Special Price 15,00 zł Taniej o 10zł -10off 25,00 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,00 zł