Q11 Wild Pomegranate 1g

Pigment Wild Pomergranate z serii Neon Explosion Powders Slowianka Nail Trends, to prawdziwa eksplozja intensywnych, neonowych barw. Ma mocną koralową barwę, wzmocnioną nutkami pomarańczowego i fuksjowego.
Posiada miałką, wręcz mączną konsystencję. Dzięki temu można mieszać go z różnego rodzaju produktami do zdobienia paznokci np. białymi żelami. W ten sposób powstają na paznokciach wypukłe wzory, mozaiki, faktury. Stylistka paznokci może użyć pigmentu bezpośrednio na białą hybrydę.
7,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Pigment Wild Pomergranate z serii Neon Explosion Powders to prawdziwa eksplozja intensywnych, neonowych barw. Pod tą owocową nazwą kryje się wyrazisty koralowy kolor z nutkami pomarańczy i fuksji. Idealny do letnich stylizacji!
Pigment ma postać suchego, bardzo miałkiego proszku. Dzięki temu jego zastosowanie w salonach manicure jest niezwykle uniwersalne. Można stosować go bezpośrednio na białą hybrydę pod top i tworzyć ozdoby w postaci cienkich kreseczek.
Można również pokryć nim za pomocą gąbeczki całą płytkę paznokcia. Moc koloru jest zależna od ilości dodanego proszku.

Często Neon Explosion Powders miesza się z innymi akcesoriami do zdobienia paznokci. Po wymieszaniu go z mlecznobiałym elastic żelem stylistka paznokci może wykonać płaskorzeźby, sweterki czy koronki. Z kolei po połączeniu pigmentu z białym żelem do zdobień można nanosić na paznokcie wypukłe zdobienia, mozaiki, żakardy.
Pigmenty nie mają daty ważności. Jeśli są odpowiednio przechowywane i chronione przed wilgocią, posłużą bardzo długo.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl
Produkty komplementarne
  1. Art organizer | Slowianka Nails
    Art organizer
    Special Price 15,00 zł Taniej o 10zł -10off 25,00 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,00 zł