Puder neonowy Q12 Cute Lichee 1,5g

Pigment o odcieniu Cute Lichee z serii Neon Explosion Powders Slowianka Nail Trends, to bardzo jaskrawy, neonowy produkt o jasnym, marchewkowym kolorze. Bardzo intensywny. Niezwykle uniwersalny.
Dzięki swojej miałkiej konsystencji świetnie łączy się z innymi produktami do zdobień paznokci. W salonie manicure można wykorzystać go do barwienia hybrydy bezpośrednio pod topem. Można również połączyć go z innymi akcesoriami. Wspaniale komponuje się z żelami do ozdób wypukłych i płaskorzeźb.
7,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Neonowy, intensywny, jasno-marchewkowy kolor - tym właśnie wyróżnia się Cute Lichee wśród pigmentów linii Neon Explosion Powders Slowianka Trend Nails. Jest to niezwykle mocno napigmentowany proszek do dekoracji manicure hybrydowego.
Dzięki suchej i miałkiej konsystencji dobrze łączy się z różnymi akcesoriami do zdobienia paznokci. Dodaje się go np. do białych żeli stosowanych do zdobień wypukłych. Wystarczy odrobina pigmentu, by uzyskać wspaniałe barwy. W ten sposób stylistka paznokci może wykonać dekoracje takie jak mozaiki czy żakardy.

Pigment nadaje się równie do elastic żelu. Ten produkt, plastyczny niczym plastelina, wykorzystuje się do wykonywania płaskorzeźb, sweterków, kwiatów. Jest mlecznobiały i w połączeniu z różnymi neonami daje cielisty efekt. Popularne są robione z niego zdobienia ślubne.
Neon Explosion Powder aplikuje się również bezpośrednio na białą hybrydę, pod top. Ważne by pilnować proporcji i nie przekraczać 1:1. Pigment nie ma daty ważności. Przechowywany w szczelnym zamknięciu będzie służył długo.
Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs.