Lampa LED 2w1 54 WAT

Nowatorskie rozwiązanie, które na zawsze odmieni pracę w Twoim salonie - bezprzewodowa Lampa LED 2w1 54 WAT od Slowianka Nail Trends. Wyjątkowe połączenie tradycyjnej lampy do utwardzania produktów polimerowych z lampką wężyk do przymrażania produktu podczas pracy z Duo Formami. Wysoki poziom utwardzania osiągnięty dzięki odpowiedniemu ułożeniu diod, dolnemu reflektorowi lustrzanemu oraz kwadratowemu kształtowi, zapewniającemu umieszczenie dłoni głęboko w lampie. Doskonałość pod każdym względem.

749,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Jeszcze wyższy komfort pracy w Twoim salonie dzięki innowacyjnej i ekskluzywnej lampie LED 2w1 od Slowianka Nail Trends. Nowatorski produkt łączy w sobie lampę LED o mocy 54 WAT do tradycyjnej metody utwardzania produktów polimerowych jak żele, akryżele, hybrydy oraz specjalny wężyk ze światłem LED o mocy 5 WAT do przymrażania Duo Form. Idealnie utwardza produkty Slowianka Nail Trends, współgra też z innymi polimerami, o ile długość fali odpowiada specyfice produktów danej marki. Posiada szereg dodatkowych funkcji, które są odpowiedzią na sugestie naszych klientów: 

  • Mobilna, akumulatorowa z wbudowaną baterią. Czas pracy około 10 h, ładowanie od 2,5 do 3 h. Możliwa praca z podłączeniem stałym do sieci. Dzięki baterii lampa jest dosyć ciężka, a przez to bardzo stabilna. 

  • Dolny reflektor lustrzany zapewnia bardzo dobre utwardzanie produktu z każdej strony. Jest on mocowany na magnesach przez co łatwo się odpina, a lampę można wykorzystać do pedicure.  

  • Kwadratowy kształt, dzięki któremu dłoń można włożyć głęboko do lampy. Minimalistyczny design. Dwie lampy postawione obok siebie ładnie i stylowo wypełniają przestrzeń (w przypadku pracy na dwie dłonie). 

  • Wysoki poziom utwardzania dzięki rozmieszczeniu diod w odpowiednich odległościach. Ponadto przy wejściu do lampy są one umiejscowione blisko zewnętrznej krawędzi i reflektora, co niweluje ryzyko, że duże palce nieodpowiednio się utwardzą. 

  • Regulacja mocy lampy dla zredukowania nieprzyjemnego odczucia pieczenia. 

  • Komfortowy, wysoki otwór, zamknięty po bokach trójkącikami, które chronią światło przed wydostaniem na zewnątrz. Wyższe wejście to idealne rozwiązanie dla klientek, które nie trafiają dłonią do klasycznych lamp. 

  • Możliwość zmiany kierunku wyświetlacza dzięki różnym ułożeniom timingu.  

  • Dwa rodzaje odmierzania czasu: standardowy oraz od zera wzwyż. To duże udogodnienie podczas aplikacji pyłków czy zaciskania paznokci, gdyż wymagają one wyciągnięcia ręki z lampy w odpowiednim czasie.