Lakier hybrydowy 358 Berry 8g

Paleta 13 lakierów hybrydowych Slowianki Nails Trends, inspirowana polskim, kobiecym zespołem instruktorskim Slowianki, to właśnie kolekcja Power Team. Nazwy wszystkich odcieni, sygnowane są imionami członkiń tego energicznego teamu. Pośród eleganckich czerwieni w tej palecie, znajdziemy lakier hybrydowy Berry, o numerze 358. To wyrazisty, ciepły bordowy kolor, na którym delikatnie mienią się srebrne, brokatowe drobinki. Stylizacje przy użyciu tego preparatu, będą miały wieczorowy, odświętny, wykwintny charakter. Lakier Berry posiada silnie napigmentowanie i bardzo dobrze się poziomuje. Każdą warstwę należy utwardzać w lampie LED, przez 30 sekund.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Power Team to zespół polskich instruktorek Slowianki i kolejna, niebanalna kolekcja lakierów hybrydowych Slowianki Nails Trends. Świetnie zgrany i energiczny team szkoleniowy, stał się inspiracją do wyprodukowania 13 lakierów hybrydowych. Nadane zostały im nazwy, dzięki inspiracji imionami członkiń z Power Teamu. Kolekcja dzieli się na trzy podgrupy. Pierwsza to paleta wiosennych kolorów, druga składa się z romantycznych czerwieni, a trzecia – z biznesowych beży. Segment drugi zamyka lakier hybrydowy Berry, o numerze 358. To ciepły, intensywnie bordowy odcień, powleczony siateczką mieniących się na srebrno drobinek brokatowych. Stylizacje wykonane przy jego użyciu staną się niezwykle wykwintne, kunsztowne, ale zarazem eleganckie. Nada odświętny, wieczorowy look innym lakierom z kolekcji Power Team. Lakier hybrydowy Berry dzięki bardzo dobrej poziomacji (również drobinek brokatu), kremowej konsystencji i mocnemu kryciu, idealnie aplikuje się na płytkę paznokciową. Każdą, pojedynczą warstwę powinno się utwardzać przez 30 sekund, w lampie LED.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl