Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Oryginalny manicure w kolorze śliwki z efektem marmurkowym? Czemu nie! Zaszalej i wyróżnij się w tłumie, osiągając wspaniały efekt na swoich paznokciach. Marmurkowe zdobienie w ostatnim roku królowało na instagramowych zdjęciach. To jeden z najczęściej wybieranych sposobów na efektowną stylizację, bez potrzeby używania do tego celu wielu produktów. Stosując lakier hybrydowy 83 możesz być pewna, że osiągniesz niesamowite rezultaty w krótkim czasie i bez potrzeby wykonywania wielu skomplikowanych czynności.

To propozycja dla kobiet, które rozpoczynają przygodę ze zdobieniami i poszukują nowoczesnych, sprawdzonych oraz łatwych w użyciu kosmetyków. Lakier hybrydowy 83 jest zamiennikiem tradycyjnych glitterów, pyłków z efektem mirror, paznokci benzynowych czy klasycznej syrenki. Jeśli wypróbowałaś już wszystkie te metody stylizacji, to czas otworzyć się na zupełnie nowe doznania! Lakier hybrydowy 83 sprawi, że Twój codzienny manicure przekształci się w zupełnie nowy, oryginalny look, a Ty pozytywnie wyróżnisz się w swoim otoczeniu.

Odważ się i zaszalej, a przekonasz się, że Twoje nowe marmurkowe paznokcie w kolorze śliwkowym zrobią ogromne wrażenie. Niebanalny efekt stylizacji uzyskasz niemal od razu. Dlatego też lakier hybrydowy 83 jest stworzony dla kobiet, które cierpią na chroniczny brak czasu i ciągle gdzieś się śpieszą. Szykujesz się na wieczorne wyjście z przyjaciółmi do klubu, a może chcesz zrobić wrażenie na swojej drugiej połówce? Nic prostszego! Użyj lakieru hybrydowego 83 i przekonaj się, że jest to produkt, który powinien znaleźć się w Twojej kolekcji trwałych emalii!
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacyrlate, HEMA, Hydroxyctclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxie, Silica Capryllyl Silylate, p-Hydroxyanisole, +/- CI 15850, CI 77891, CI77742, CI 77002, CI 45410, CI 45380, CI 47005
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl