Lakier hybrydowy 330 Smart Granny 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends, uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Trzecim, brokatowym kolorem z kolekcji Słowianka Nail Trends Heritage, jest Smart Granny. To zgaszony, klasyczny, elegancki, jasny szary odcień, można powiedzieć, że wpada w siwe tony. W połączeniu z mieniącymi się, srebrno - białymi drobinkami, przywodzi na myśl piękne i zadbane, oprószone siwizną włosy. Ten odcień wyzwala w nas spokój, opanowanie, melancholię. Reprezentuje on konserwatyzm, uniwersalność, kobiecość, stabilność, niezmienność, oświecenie, mądrość, doświadczenie, powagę, tradycje, trwałość.
Smart Granny dosłownie znaczy mądra babunia. Już samo użycie zdrobnienia, mówi nam dużo o relacji seniorki rodu z innymi członkami rodziny. Babcia to skarbnica wiedzy, mentorka, a zarazem najbardziej ciepła osoba pośród wszystkich krewnych, do której można się zwrócić z każdym problemem, o każdej porze. W rodzinie wprowadza stałość, bezpieczeństwo, pokój, a przy tym lekką i domową atmosferę. Hybrydowy lakier Smart Granny dobrze sprawdzi się u kobiet, które cenią uniwersalizm, elegancję, klasykę, z dodatkiem kobiecego pierwiastka. Ten kolor doda paznokciowym stylizacjom lekkości, tajemniczości, ciekawości, szyku. Smart Granny dobrze będzie współgrał z odcieniem Strict Grandfather, zwłaszcza w dziennym manicure. Wieczorowy look stworzymy, łącząc go z głęboko nasyconym niebieskim kolorem Perfect Son.
Zaletami najnowszej kolekcji Heritage, są bez wątpienia kremowa konsystencja, intensywne, bogate napigmentowanie, silne krycie, już przy nałożeniu pierwszej warstwy, efektywne poziomowanie. Producenci zalecają aplikowanie dwóch warstw, aby dodać głębi wybranemu odcieniowi. Tajemniczości produktom Heritage nadaje pyłek brokatowy. Każda drobinka była opracowywana przez technologów stylem ,,granitowym”. W taki sposób szlifuje się materiały szlachetne, by uzyskać ich maksymalny blask. Taka budowa cząsteczek, tworzy na paznokciach efekt ,,move sparkle”. Klient ma wrażenie, że pyłek brokatowy rusza się i miga. Światło padające z każdej strony potęguje to widowisko. Drobinki odbiją się w barwie srebrnej, lub srebrno – białej. Błyszczące lakiery elegancko wyglądają w macie i połysku. W świetle dziennym i sztucznym, najpiękniej prezentują się jednak stylizacje w połysku. Drobinki brokatu są średnio duże, miałkie. Taka budowa pozwala na utrzymanie zwartej struktury produktu, dzięki temu preparat nie wylewa się na skórki i nie tworzy wypukłości. Pojedyncza warstwa aplikowanego lakieru musi być utwardzana przez czas 30 sekund.
Kolekcja Heritage składa się z pięciu błyszczących i pięciu satynowych produktów.
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.