Artery są silnie napigmentowane, chociaż to odcienie neonowe, które charakteryzuje duża masa cząsteczkowa, co utrudnia uzyskanie efektywnego krycia. Te preparaty uzyskują krycie pojedynczej warstwy w zakresie 90% - 100%. 
Zaleca się podbicie neonowego arteru, poprzez nałożenie pod niego jasnego, lub białego tła. Przy czarnym tle zaleca się do wybranego kolorowego arteru, dodać odrobinę białego arteru, który podbije nam neon. 
Artery nie posiadają warstwy dyspersyjnej, dlatego niekoniecznie musimy nakładać na nie top. 

Są średnio gęstej, kremowej konsystencji, a także się nie poziomują. Pomaga to efektywnie schodzić arterowi z pędzelka na płytkę, na której się dodatkowo nie rozpływa. Niska wiskozowatość przeciwdziała tworzeniu się ,,nitek” na paznokciu. Te właściwości zapewniają komfort i szybkość pracy styliście.  

PRODUKTY KOMPATYBILNE:
zestaw do ombre, wszystkie pędzelki marki Slowianka Nail Trends, Brush Cleaner, Base Gel

  •  Artery mogą być nakładane każdym rodzajem pędzelka (płaski, do cienkiej linii), gąbką do ombre. Ważne, aby materiał był wyczyszczony w Brush Cleanerze i lekko nim nasączony, co przełoży się na jego elastyczność.

  •  Nakładamy na płytkę cienką warstwę arteru, techniką ,,po włosiu” i tworzymy zdobienie(przy cienkiej kresce można nałożyć na pędzelek więcej Brush Cleanera, aby lekko upłynnić arter). Powierzchnia pod zdobienie powinna być jak najmniej oleista, aby żel się nie rozpływał. Slowianka Nail Trends zaleca aplikować arter na matową powierzchnię.

    Uzyskamy ją, polerując płytkę polerką 260/260, lub nakładając Velvet Top Coat (utwardza się 90 sekund w lampie LED, kompatybilny z każdym rodzajem preparatu bazowego).

  • Zdobienie utwardzamy w lampie LED 30 – 90 sekund. Po tym czasie możemy, ale nie musimy, nałożyć top. Zaleca się aplikowanie topu u klientek, które wykonują dużo prac fizycznych, aby zapobiec starciu się arteru z płytki.

  • Każdą stylizacje traktujemy z indywidualnym podejściem. 

Neon Box firmy Slowianka Nail Trends zawiera 7 kolorowych, neonowych żeli(arterów) o wysokiej pigmentacji, używanych do każdego rodzaju zdobień. Artery są rodzajem Paint Gel. Dzięki nim możemy uzyskać takie oto zdobienia:
- microblading, ombre, one stroke, cienka kreska, ornamenty,
- geometryczne kształty, french, baby boomer.

Tymi intensywnymi, neonowymi preparatami możemy zdobić każdy rodzaj tła bazowego(bazy hybrydowe, kolory hybrydowe, żele, acrygele, akryle, a nawet standardowe lakiery dopaznokci). Nasza firma oferuje zakup całego boxu, lub pojedynczych arterów.

Kolekcję w arterowym boxie otwiera kolor Neon Red. To zimna, żywa, krwista czerwień. Stworzy intensywne i energetyczne zdobienia, które będą wyróżniać się na całej stylizacji.