Opisywane żele zapewniają krycie pojedynczej warstwy na poziomie 90% - 100%, pomimo neonowego wykończenia. Takie kolory cechują się dużą masą cząsteczkową, która często źle wpływa na ich napigmentowanie. W przypadku arterów nie ma tego problemu. Natomiast można jeszcze bardziej je podbić, aplikując pod nie białe lub jasne tło.

Przy ciemnym tle, warto dodać białego preparatu do danego neonu z boxu. Na koniec stylizacji nie musimy nakładać topu, ponieważ artery nie mają dyspersji. Inne, ważne właściwości to brak poziomowania się, niska wiskozowatość, kremowa i dosyć gęsta konsystencja.
Dzięki nim artery nie rozlewają się po płytce, a także bezproblemowo schodzą z pędzelków podczas aplikacji. Opisywane cechy żelów mają wpływ na skrócenie czasu stylizacji i zapewniają komfort klientce i styliście.  

PRODUKTY KOMPATYBILNE:
zestaw do ombre, wszystkie pędzelki marki Slowianka Nail Trends, Brush Cleaner, Base Gel


  • Arterowe żele świetnie aplikują się każdym pędzelkiem Slowianki Nail Trends, a także np. gąbeczkami do ombre. Każdy z tych produktów musi być idealnie przygotowany do pracy (wyczyszczony w Brush Cleanerze i nim lekko nasączony, aby stylista mógł komfortowo pracować).

  • W salonie pracujemy arterami techniką ,,po włosiu”, tworząc zdobienie cienkimi jego warstwami. Przy bardzo cienkich kreskach, dodatkowo należy upłynnić nakładane żele (używamy więcej Brush Cleanera). Artery najlepiej współpracują z matowymi powierzchniami. Warto więc przed zdobieniami, zaaplikować Velvet Top Coat (czas utwardzania 90 sekund). Można również zmatowić płytkę polerką 260/260.

  • Skończone zdobienia należy włożyć na 30 – 90 sekund do lampy LED. Na tym etapie warto nałożyć na koniec top, zwłaszcza u osób, które pracują fizycznie rękoma. W innym wypadku nie jest to konieczne.

  • Każdą stylizacje traktujemy z indywidualnym podejściem.  

Artery to niezwykle uniwersalne Paint Gele, które chce swoim klientom przedstawić Slowianka Nail Trends. Ich głównymi zaletami jest wysoka pigmentacja i możliwość wykonania wszystkich rodzajów zdobień.
7 neonowych arterów zostało zamknięte w pięknym Neon Boxie (można zakupić cały, lub pojedyncze żele).

Za pomocą arterów, styliści wyczarują takie oto zdobienia: - microblading, ombre, one stroke, cienka kreska, ornamenty, geometryczne kształty, french, baby boomer.

Arterami można pracować na bazach hybrydowych, lakierach hybrydowych, akrylach, żelach, acrygelach, nawet na standardowych lakierach do paznokci.

Jednym z najbardziej szlachetnych kolorów arterów jest Neon Pink. To ciemny, neonowy amarant. Będzie tworzył efektowne zdobienia ornamentowe. Sprawdzą się w stylizacjach dziennych, jak i wieczorowych.
Di-hema Trimethylhexyl, Hema, Hydroxycyclohexyl, Pigments.