Akwarela Violink 193 8g

Pragniesz przenieść się w świat magii i poczuć niczym Królewna Śnieżka? Odkryj piękno nietuzinkowych, oryginalnych i trwałych produktów, służących do dekorowania płytki paznokciowej.
Nowoczesna akwarela ViolInk 193 to kosmetyk przeznaczony dla profesjonalistek, adeptek, a także kobiet wykonujących manicure hybrydowy w zaciszu swojego domu.
Akwarelowy atrament do stylizacji paznokci przywodzi na myśl obrazy i dzieła malarskie największych mistrzów pędzla. Niesamowity odcień fioletu pozwala stworzyć stylizacje, które zachwycają swoim artyzmem i precyzją wykonania. Jeśli chcesz zaszaleć i uzyskać efekt WOW, to akwarela ViolInk 193 jest do tego celu stworzona!
37,99 zł
paypo
Olśniewająca stylizacja paznokci, która przypomina małe dzieła sztuki? Nic prostszego! Sięgnij po nowoczesne kosmetyki, które zostały stworzone do tego celu. Jednym z nich jest akwarela ViolInk 193. To łatwy w aplikacji produkt, przy pomocy którego uzyskasz nietuzinkowe efekty stylizacji, wykonane w najmodniejszej od kilku sezonów technice akwareli.
Kosmetyk, w połączeniu z ulubioną emalią hybrydową, tworzy na płytce paznokciowej wspaniały gradient kolorystyczny i efekt rozmycia, którego nie powstydziłby się największy artysta płótna i pędzla.

Akwarela ViolInk 193 w kolorze fioletowym wspaniale prezentuje się w połączeniu z pastelowymi odcieniami lakierów hybrydowych, między innymi białym, écru, śmietankowym czy beżowym.
Produkt nie nastręcza żadnych trudności przy nakładaniu. Praca nim jest niezwykle przyjemna. Z pewnością zachwycą się nim zarówno adeptki sztuki zdobienia paznokci, jak i zaawansowane stylistki poszukujące nowoczesnych produktów do kreowania unikalnych zdobień paznokci.
Ethanol, Ethyl Acetate, Pigment
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Akwarela Violink 193 8g
Twoja ocena