Akryżel Rosie 30g

Stylizacje wykonywane przez stylistów za pomocą AcryGeli, są odporne na uszkodzenia, a zarazem bardzo bezpieczne dla delikatnej struktury płytki paznokciowej. Zalecany przez firmę Slowianka Nail Trends czas utwardzania warstwy AcryGelu Rosie, wynosi 2 minuty. 

77,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają sie do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia, nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy go w przedziale 25-45 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhubicję wacikiem nasączonym w Cleanerze.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
AcryGel Rosie to kolejna, błyszcząca propozycja pośród AcryGeli firmy Slowianka Nails Trends. Produkt ten łączy w sobie twardość żelu ze sposobem aplikacji akrylu.
Stylizacje wykonywane przez stylistów za pomocą AcryGeli, są odporne na uszkodzenia, a zarazem bardzo bezpieczne dla delikatnej struktury płytki paznokciowej. Zalecany przez firmę Slowianka Nail Trends czas utwardzania warstwy AcryGelu Rosie, wynosi 2 minuty.
Przy przedłużaniu paznokci preparatem Rosie, należy utwardzić paznokieć przez 15 – 30 sekund przed zaciskiem. Idealnie, preparat Rosie będzie się aplikował, przy użyciu firmowego pędzelka Premium Gel Master Brush 6 (składa się z nylonowego, gęstego, o podwójnym opracowaniu, włosia).
AcryGel Rosie to produkt o właściwościach ciemnego coveru, w kolorze cielisto – różowym. W swoim składzie zawiera drobinki większe, niż te które znajdują się w AcryGelu Disco, AcryGelu Blanca, czy AcryGelu Lilly. Drobinki nie błyszczą się na srebrno ani złoto, tylko na biało. Dzięki bieli, cielistość całego produktu staje się mocno podkreślona. Te właściwości AcryGelu Rosie decydują o tym, że jest on jednym z najbardziej eleganckich AcryGeli firmy Slowianka Nail Trends, pomimo ozdobnego dodatku. W zależności od grubości nałożonych przez stylistę warstw, krycie produktu waha się między 70%, a 80%. Kolor Rosie pięknie się prezentuje jako jedyny odcień na paznokciach. Urzeka on wtedy swoją klasą. AcryGel Rosie będą wybierać klientki, które są wierne tradycji i dyskretnemu urokowi błyszczącego różu.

Oto procedura, jak prawidłowo aplikować AcryGel Rosie na paznokcie:
przygotowanie płytki;
poprawne założenie szablonu;
nakładanie małej ilości produktu, pomiędzy granicę paznokcia a szablon;
rozprowadzenie warstwy produktu, pędzlem Master Brush z cleanerem na paznokciu;
kształtowanie formy paznokci;
utwardzanie AcryGelu przez dwie minuty;
opiłowanie pilnikiem paznokci, do ostatecznego kształtu;
nałożenie warstwy Top Coatu.
AcryGel Rosie stylista wybiera wykonując:
do wzmocnienia paznokcia naturalnego
przedłużaniu, nadbudowie, budowie, rekonstrukcji paznokci;
technice decor french, aquarium design;

AcryGel Rosie to innowacyjny produkt, który zachwyci klientki i stylistów. Odporny na uszkodzenie, a zarazem w pełni bezpieczny, daje gwarancję na nieskazitelny manicure.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
POLYURETHANE, DIMETHICONE, SILICA DIMETHYLSILYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL PHENYL(2,4,6-TRIMETHYLBENZOYL)PHOSPHINATE, CI 77499, CI 77491, CI 77891, CI 47000, CI42090, SYNTHETIC MICA, TITANIUM DIOXIDE, FERROFERRIC OXIDE, FERRIC OXIDE
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl