AcryGel Blanca 30g

AcryGel Blanca 30g posiada strukturę plasteliny o wyjątkowych właściwościach. Dzięki temu powstają stylizacje odporne na uszkodzenia, ale także bezpieczne dla płytki.

AcryGel Blanca utwardza się w lampie LED przez 2 minuty (każdą warstwę).

77,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają sie do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia,

  • nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę/szkielet Acrygel Clear, utwardzamy 90 sekund.

  • na stworzonym szkielecie możemy zbudować calość lub tylko końcówkę French (Babyboomer) <br>- utwardzamy w lampie według instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to czas zacisku wynosi 30-40 sek.

AcryGel Blanca to kolejny produkt z linii Acrygeli firmy Slowianka Nail Trends.
Posiada strukturę plasteliny o wyjątkowych właściwościach. Dzięki temu powstają stylizacje odporne na uszkodzenia, ale także bezpieczne dla płytki. AcryGel Blanca utwardza się w lampie LED przez 2 minuty (każdą warstwę).
Przy przedłużaniu paznokci preparatem Blanca, należy utwardzić paznokieć przez 15 – 30 sekund przed zaciskiem. To na ile czasu zdecyduje się stylista, zależy od grubości nakładanego produktu, mocy lampy, oraz poziomu jej zużycia. Najłatwiej jest nałożyć AcryGel Blanca pędzelkiem Premium Gel Master Brush 6, który znajduje się również w ofercie Slowianka Nail Trends. Zawiera substancję która absorbuje ciepło powstające podczas fotopolimeryzacji. Efektem tego jest zminimalizowane odczuwanie ciepła podczas stylizacji.
AcryGel Blanca posiada barwę mleczno – białą. W zależności od grubości nałożonych warstw, poziom krycia waha się pomiędzy 70%, a 80%. Ten produkt można nazwać ,,śnieżny żel”, ponieważ zawiera on w sobie śnieżnobiałe, drobne drobinki. Mocno błyszczą na kolor biały, nadając powierzchniom paznokci efekt śniegu. AcryGel Blanca świetnie sprawdzi się w stylizacjach okresu świątecznego, karnawałowo – sylwestrowego, zimowego. Najpiękniej będzie się prezentował w świetle dziennym, zwłaszcza na zewnątrz, najlepiej w zimowym krajobrazie. Jako pojedynczy akcent na paznokciu, doda stylizacjom blasku, lekkości, ciekawości. Można wykonać nim również całą stylizację, taki look dobrze sprawdzi się wieczorową porą, lub na specjalne okazje. AcryGel Blanca spodoba się klientkom, które lubią błyszczące, ciekawe, niebanalne, jasne stylizacje.

Procedura pracy AcryGelem Blanca wygląda następująco:
należy najpierw odpylić paznokieć;
przygotować płytkę paznokciową do np. przedłużania paznokci;
nałożyć odpowiedni szablon;
nałożyć niedużą ilość na płytkę paznokciową w miejscu, między szablonem, a paznokciem;
rozprowadzić produkt pędzelkiem Premium Gel Master Brush 6 (z cleanerem), nadając przy tym kształt paznokciom;
utwardzanie w lampie LED przez 2 minuty;
opiłowanie pilnikiem do ostatecznego kształtu wszystkich paznokci;
jako warstwę końcową nakładamy Top Coat.

Acrygel Blanca 01 to jeden produkt, który daje niesamowite pole manewru dla stylisty paznokci. Sprawdzi się w gabinetach kosmetycznych, spa, nail barach, a nawet na mistrzostwach stylizacji paznokci. Dodatkowo spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acylates Copolymer, Ethyl Methacylate, Polyethylene Terphthalate, Trimethylolpropane Triacrylate, Dimethicone, Microcrystalline Wax