Akryżel Disco 30g

AcryGel Disco łączy w sobie twardość żelu ze sposobem aplikacji akrylu. Stylizacje wykonane przy użyciu AcryGeli są odporne na wszelakie uszkodzenia, a zarazem bezpieczne dla płytki. Każdą aplikowaną warstwę, zaleca się utwardzać w lampie LED przez dwie minuty. 

77,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają sie do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia, nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy go w przedziale 25-45 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhubicję wacikiem nasączonym w Cleanerze.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
AcryGel Disco o numerze 02, to kolejny preparat wchodzący w skład linii AcryGeli firmy Slowianka Nail Trends. Łączy w sobie twardość żelu ze sposobem aplikacji akrylu. Stylizacje wykonane przy użyciu AcryGeli są odporne na wszelakie uszkodzenia, a zarazem bezpieczne dla płytki. Każdą aplikowaną warstwę, zaleca się utwardzać w lampie LED przez dwie minuty.
Przy przedłużaniu paznokci preparatem Disco, należy utwardzić paznokieć przez 15 – 30 sekund przed zaciskiem. Za właściwy dla danej stylizacji czas odpowiada stylista, ponieważ to on decyduje jaką grubość produktu nakłada. Ważna w tym względzie jest także moc lampy oraz poziom jej zużycia. Zaleca się nakładać AcryGel Disco, firmowym pędzelkiem o nazwie Premium Gel Master Brush 6 (zawiera gęste, nylonowe włosie).
AcryGel Disco to transparentny AcryGel, którego głównymi składnikami są różnej wielkości perłowe, okrągłe pajetki (małe, średnie, duże). Błyszczą się one na różne odcienie perłowe. Są bardzo widoczne, ponieważ bazowy AcryGel jest przeźroczysty Dzięki gęstej konsystencji i pajetkom umożliwia wysokie krycie, a paznokieć naturalny jest prawie niewidoczny. AcryGel Disco dobrze sprawdzi się podczas jednolitego przedłużania paznokci, jak i stylizacji konstrukcyjnego frenchu. Jak sama nazwa wskazuje, ten produkt będzie odpowiedni na wyjścia, szalone wieczory. Przy sztucznym świetle najpiękniej oddaje swój charakter. Błyszczące drobinki zachęcają, aby użyć tego produktu przy tworzeniu stylizacji świątecznych i zimowych. Najlepiej sprawdzi się jako dodatek do innych kolorów (np. na jednym lub dwóch paznokciach). AcryGel Disco wybiorą kobiety, które lubią raz za czas zaszaleć i nie uznają nudy.

Oto poszczególne etapy, jak prawidłowo używać AcryGelu Disco:
przygotowanie płytki paznokciowej;
odpowiednie przyłożenie szablonu;
zaaplikowanie niewielkiej ilości produktu na płytkę, między szablonem a paznokciem;
rozprowadzenie za pomocą pędzelka Master Brush 6 z cleanerem produktu, w międzyczasie nadawanie kształtu paznokciom;
utwardzanie warstwy w lampie LED: 3-4 minut
opiłowanie paznokci do zadowalającego kształtu;
nałożenie i utwardzenie danego Top Coat.

AcryGel Disco sprawdzi się do:
do wzmocnienia paznokcia naturalnego
przedłużaniu, nadbudowie, budowie, rekonstrukcji paznokci;
technice decor french, aquarium design;

AcryGel Disco to ciekawa propozycja produktu nie tylko dla klientki, ale również dla stylisty. Możemy przy jego pomocy wykonać każdy styl manicure, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa oraz gwarancją trwałości.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
POLYURETHANE, DIMETHICONE, SILICA DIMETHYLSILYLATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL PHENYL(2,4,6-TRIMETHYLBENZOYL)PHOSPHINATE, CI 77499, CI 77491, CI 77891, CI 47000, CI42090, SYNTHETIC MICA, TITANIUM DIOXIDE, FERROFERRIC OXIDE, FERRIC OXIDE
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl