Lakier hybrydowy 457 Dark Blue 8g

Jak opisać głębię ciemnej, morskiej otchłani? Najpełniej odzwierciedla ją Dark Blue od Slowianka Nail Trends, pochodna kultowego koloru Pantone indigo. Niebieski morski z dodatkiem boskiego turkusu. Jego napigmentowanie i intensywność zadziwia i oszałamia. Zielona niebieskość na paznokciach czyni stylizacje wyjątkowymi i niepowtarzalnymi, szczególnie w otoczeniu brązów i pomarańczy. Czego chcieć więcej? 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

 • przyjemna, średnio gęsta, kremowa konsystencja, 

 • wiskozowatość dość niska, na poziomie gwarantującym szybkie odrywanie się pędzelka, co zapewnia przyjemną pracę, 

 • napigmentowanie dające piękne krycie po nałożeniu już pierwszej warstwy hybrydy, 

 • niektóre z kolorów kolekcji Feel the Blues od Slowianka Nail Trends nie zawierają czarnego pigmentu, a jedynie mocny, intensywny barwnik ciemnoniebieski z transparentnym tonem, co jednak nie oznacza, że kolor jest transparentny, po prostu wymaga nałożenia dwóch warstw dla uzyskania idealnego krycia, 

 • dzięki średniej inhibicji top można aplikować zaraz po utwardzeniu hybrydy, 

 • choć produkt doskonale kryje po nałożeniu jednej warstwy, aplikacja dwóch pozwala uzyskać niesamowite nasycenie i bogactwo koloru. 

 • na inhibicję bazy hybrydowej bądź zmatowiony paznokieć sztuczny aplikujemy kolor, 

 • aplikujemy cienką warstwę hybrydy ze względu na intensywność koloru i mocne napigmentowanie, 

 • delikatna praca bez drapania pędzelkiem po kolorze gwarantuje jednolity i równy rozkład produktu na paznokciu, 

 • mocne napigmentowanie koloru wymusza ostrożną pracę w strefie skórek, staramy się ich nie zabrudzić; kolor pod skórki doprowadzamy cienkim Pędzlem Magicznym 7 od Slowianka Nail Trends, 

 • utwardzamy kolor w lampie 30 sekund, 

 • nanosimy ponownie warstwę lakieru i powtórnie utwardzamy 30 sekund, 

 • ulubionym topem wykańczamy stylizację po czym utwardzamy zgodnie z kartą użytkowania produktu. 

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Odwaga, witalność i pewność siebie, to pierwsze co nasuwa się, gdy spoglądamy na kolory z kolekcji Feel the Blues od Slowianka Nail Trends. Piękne odcienie koloru Pantone indigo, eklektycznej i nowoczesnej barwy, która zachwyca i intryguje zarazem. Granat i kobalt w ciemnej i jasnej odsłonie, z nutką atramentu i pierwiastkiem turkusowej, oceanicznej głębi to kolory, których brakowało w naszej ofercie. Niezwykle intensywne i mocno napigmentowane urzekną każdego miłośnika niebieskich tonów. Choć może się wydawać, że blisko im do czerni, światło dzienne lub sztuczne ukazuje prawdziwe ich oblicze wydobywając głębię żywego pigmentu, co jest zjawiskiem unikatowym. Kolory z powodzeniem realizują tegoroczne trendy i są niezaprzeczalnym hitem jesieni 2023 wraz z niemniej popularnym brązem. Kontrastowe zestawienie granatów z kolorem rudym, pomarańczowym czy dyniowym to ekscentryczna mieszanka kolorów, która robi niesamowity efekt wow. 

Co powiecie na ciemny, mocno zbliżony do czarnego i wpadający w typowo morski kolor? Taki właśnie jest Dark Blue od Slowianka Nail Trends niebieski morski z poświatą turkusu. Jego odcień można przyrównać do zielonej niebieskości. Kolor bardzo intensywny, bardzo napigmentowany i bardzo głęboki. Zanurz się w tej nieprzeniknionej, morskiej toni.