Lakier hybrydowy 455 Cobalt Blue 8g

Obok tego koloru nie przejdziesz obojętnie. Intensywny odcień ciemnoniebieski, przez który przenika przejmujący chłód. Cobalt Blue od Slowianka Nail Trends to niezwykle ciekawy odcień koloru Pantone indigo, bardzo zbliżony tonacją do czerni, i tylko rzut światła odkrywa niesamowitą głębię niebieskiego atramentu. Niesamowite wrażenie. Wystarczy kilka cyrkonii i możesz ruszać na podbój miasta! 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
 • średnio gęsta, kremowa konsystencja zapewniająca wysoki komfort pracy, 

 • gładka praca pędzelka dzięki niskiej wiskozowatości, również przy skórkach, 

 • jeden z najmocniej nasyconych pigmentem kolorów od Slowianka Nail Trends, pięknie kryje po nałożeniu jednej warstwy, 

 • część kolorów z kolekcji Feel the Blues od Slowianka Nail Trends nie zawiera w ogóle czarnego pigmentu, a jest nasycona bogatym, ciemnoniebieskim barwnikiem z lekką przezroczystością; nie czyni on koloru transparentnym, lecz wymaga dwóch warstw do uzyskania doskonałego krycia, 

 • zaraz po utwardzeniu można aplikować top, ze względu na średnią inhibicję, 

 • aplikacja dwóch warstw produktu zapewnia doskonałe krycie i wydobycie niezwykłej głębi koloru. 

 • produkt aplikujemy bezpośrednio na lepkość bazy lub zmatowiony paznokieć sztuczny, 

 • mocne napigmentowanie koloru wymaga aplikacji cienkiej warstwy koloru, 

 • pracujemy delikatnie pędzelkiem, nie drapiemy powierzchni, co pozwoli uzyskać piękny, jednolity rozkład koloru, 

 • podczas pracy cienkim Pędzlem Magicznym 7 od Slowianka Nail Trends w strefie skórek staramy się ich nie zabrudzić, gdyż trudno je potem doczyścić ze względu na wysokie napigmentowanie koloru, 

 • utwardzamy pierwszą warstwę w lampie przez 30 sekund, 

 • aplikujemy kolejną warstwę koloru i podobnie jak poprzednio utwardzamy 30 sekund, 

 • nanosimy wybrany top hybrydowy i utwardzamy zgodnie z zaleceniami producenta. 

Ekscentryczna i zjawiskowa linia kolorów hybrydowych dla uwielbiających się wyróżniać kobiet Feel the Blues od Slowianka Nail Trends. Bajeczne odcienie koloru Pantone indigo: granaty, kobalty, głęboki, oceaniczny turkus oraz wymowny atrament. Wszystkie urzekają swoją intensywnością i mocnym napigmentowaniem już od pierwszego pociągnięcia pędzlem. Prawdziwa gratka dla zwolenników nietuzinkowych stylizacji z wybijającym się na pierwszy plan granatem w różnych tonacjach, od jasnych po ciemne. Kolory są niekwestionowanym hitem, jeśli chodzi o trendy całoroczne, ale przede wszystkim sprawdzą się do jesiennych stylizacji. Połączenie odcieni indigo z brązem, kolorem pomarańczowym, rudym czy dyniowym to prawdziwy hit jesieni 2023 roku. Kolory zbliżone są do czerni, dopiero światło dzienne lub sztuczne uwalnia intensywność ich koloru, który jest czystym pigmentem. To unikatowa cecha kolekcji. 

Nasycony błękit z nutką koloru atramentowego. Tak w skrócie można opisać Cobalt Blue od Slowianka Nail Trends. Przepiękny, głęboki odcień bardzo delikatnie wpadający w fiolet, cudownie oddaje piękno indigo koloru Pantone. Zbliżony odcieniem do czarnego i tylko w świetle można dostrzec tą niesamowitą głębię niebieskiego atramentu. Szlachetność i wyrazistość to jego drugie imię.